reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 2.10.2011

dodano: 2011-10-01 16:22
autor: lukas_k | źródło: Inf. własna

NBA Orange sport koszykówka W dniu dzisiejszym rozpoczynamy nowy cykl pt. "Sport w polskiej TV". Ma on na celu zaprezentowanie naszym czytelnikom tego, co można znaleźć w polskich kanałach sportowych w danym dniu.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
14:25 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Bolton Wanderers - Chelsea Londyn

CANAL+ SPORT
14:30 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa
17:00 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Wisła Kraków
20:55 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: Paris Saint-Germain - Olympique Lyon

CANAL+ Gol
16:55 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Tottenham Hotspur - Arsenal Londyn
19:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Sporting Gijon - FC Barcelona
21:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Espanyol Barcelona - Real Madryt

CANAL+ Weekend
17:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - Sevilla FC
20:40 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Juventus Turyn - AC Milan

ESPN America
1:00 Baseball: MLB - mecz fazy play-off
4:00 Baseball: MLB - mecz fazy play-off
19:00 Futbol amerykański: NFL - mecz: Detroit Lions - Dallas Cowboys
22:00 Futbol amerykański: NFL - mecz: Denver Broncos - Green Bay Packers

Eurosport
0:00 Wyścigi samochodowe: International Le Mans Cup - wyścig w Braselton
2:00 Wyścigi samochodowe: International Le Mans Cup - wyścig w Braselton
10:00 Snooker: Turniej Players Tour Championship w Warszawie - 3. dzień
12:00 Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Magny-Cours - 1. wyścig
13:00 Wyścigi supersportów, Mistrzostwa Świata w Magny-Cours
14:45 Wyścigi samochodowe: Auto GP - wyścig w Muguello
15:30 Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Magny-Cours - 2. wyścig
16:30 Snooker: Turniej Players Tour Championship w Warszawie - 3. dzień
20:00 Snooker: Turniej Players Tour Championship w Warszawie - 3. dzień

Eurosport 2
10:30 Wyścigi superstocków, Mistrzostwa Świata w Magny-Cours
12:30 Krykiet: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Mumbai Indians - Speedblitz Blues
15:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Hannover 96 - Werder Brema
17:30 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: HSV Hamburg - Schalke 04 Gelsenkirchen

Orange Sport
3:00 Sztuki walki: Gala UFC Live 6 - walka: Dominick Cruz - Demetrious Johnson
18:55 Piłka nożna: Liga portugalska - mecz: Vitória Guimaraes - Sporting Lizbona
20:55 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: Paris Saint-Germain - Olympique Lyon

Polsat Sport
3:00 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC Diamond w Atlantic City - waga średnia: Sergio Gabriel Martinez - Darren Barker
14:50 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: VIVE Targi Kielce - MKB Veszprém KC
17:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS UWM Olsztyn

Polsat Sport HD
14:25 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa
16:30 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: NEC Nijmegen - PSV Eindhoven

Polsat Sport Extra
7:00 Rugby: Puchar Świata - mecz fazy grupowej: Walia - Fidżi
9:30 Rugby: Puchar Świata - mecz fazy grupowej: Irlandia - Włochy
14:50 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy - mecz o 3. miejsce
17:50 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy - mecz finałowy

Polsat Sport News
10:05 Sport motorowodny: F1 Powerboating - wyścig
17:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Montpellier Agglomeration HB - Reale Ademar Leon

Polsat Futbol
14:25 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa
16:30 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: NEC Nijmegen - PSV Eindhoven

Sportklub
1:40 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Japonii - rozgrzewka w klasie 125cc
2:10 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Japonii - rozgrzewka w klasie Moto2
2:40 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Japonii - rozgrzewka w klasie MotoGP
4:50 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Japonii - wyścig w klasie 125cc
6:15 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Japonii - wyścig w klasie MotoGP
8:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Japonii - wyścig w klasie Moto2
13:50 Wyścigi samochodowe: DTM - wyścig w Walencji
17:50 Piłka nożna: Liga belgijska - mecz: Beerschot AC - Club Brugge
20:00 Piłka nożna: Liga belgijska - mecz: Racing Genk - Anderlecht Bruksela
23:30 Piłka nożna: Liga argentyńska - mecz: Boca Juniors - CA Tigre

Sportklub+
10:30 Tenis ziemny: Turniej ATP w Kuala Lumpur - mecz finałowy
21:00 Piłka nożna: Liga brazylijska - mecz: Vasco da Gama - Corinthians Sao Paulo

TVP Sport
17:00 Żużel: Ekstraliga - mecz o 3. miejsce
19:25 Żużel: Ekstraliga - mecz finałowy fazy play-off


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

539 zł Więcej...