reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra: TVP HD, TVP Seriale i Polo TV w ofercie

dodano: 2011-10-03 14:43 | aktualizacja: 2011-10-03 14:48
autor: Anita Dąbek | źródło: Vectra

Vectra Od 1 października 2011 roku do telewizyjnej cyfrowej oferty Vectry dołączyły kolejne nowe kanały. Wprowadzone zmiany nie tylko uatrakcyjniają i wzbogacają programming, ale są również odpowiedzią na oczekiwania abonentów operatora. Dzięki włączeniu TVP HD, Vectra oferuje już 23 programy w wysokiej rozdzielczości.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W cyfrowej ofercie Vectry pojawiły się trzy nowe kanały, w tym jeden w wersji HD: TVP HD, TVP Seriale oraz Polo TV. Dwa pierwsze wzbogaciły pakiet Platynowy a Polo TV uatrakcyjniło pakiet Złoty telewizji cyfrowej.

Propozycje te rozszerzają i wzbogacają programing Vectry, który jest kształtowany z myślą o zaspokojeniu indywidualnych potrzeb każdego członka członków rodziny. Zmiany są oparte także o wyniki badań preferencji abonentów, które Vectra przeprowadziła w ubiegłym roku.

Poniżej kilka informacji o nowych kanałach:

TVP HD dostępny na kanale 105

Prezentuje perły polskiej kinematografii, przywrócone do życie dzięki rekonstrukcji cyfrowej. Stacja pokazuje najnowsze hity filmowe i coraz więcej transmisji
„na żywo” z najważniejszych wydarzeń sportowych, kulturalnych i rozrywkowych.

TVP Seriale dostępny na kanale 324

Największe serialowe przeboje Telewizji Polskiej, cieszące się niesłabnącą popularnością. Kultowe seriale polskie i zagraniczne, najnowsze seriale produkowane przez TVP oraz ulubione telenowele - to tylko niektóre propozycje kanału TVP Seriale.

Polo TV dostępny na kanale 615

To program nadający 24 godziny na dobę niezapomniane hity dico polo & dance, najsłynniejsze festiwale i koncerty z lat '90-tych. Poza tym mnóstwo ciekawych opowieści gwiazd, zespołów disco polo o nich samych, o tym jak powstawały zespoły i jakie historie wiążą się z pisaniem piosenek, które stały się wielkimi przebojami. W Polo TV można obejrzeć legendarny program Disco Polo Live z prowadzącym Robertem Klattem, a także tworzyć własną listę przebojów disco polo.

We wrześniu operator do swojej oferty włączył: Da Vinci Learning, Travel Channel HD dostępny tylko w Vectrze, a także CANAL+HD z pasmem CANAL+3D. Obecnie posiada 153 programy w wersji cyfrowej i zajmuje czołowe miejsce wśród operatorów kablowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...