dodano: 2011-10-26 22:52 | aktualizacja:
2011-10-28 11:22
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek - 28 października 2011
Premier League (Rosja): Rubin Kazan' vs. Rostov (15:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - NTV Plus)
-
Sport Plus Russia (60E - Aktiv TV, 36E - NTV Plus/Trikolor)
A PFG (Bułgaria): CSKA Sofia vs. Levski Sofia (16:45)
-
BNT World (23.5E & 16E - FTA)
-
BNT 1 (45E - Vivacom, 39E - Bulsatcom, 23.5E - Satellite BG)
Premier League (Rosja): CSKA Moscow vs. Spartak Nalchik (17:15)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - NTV Plus)
-
NTV Plus Sport HD (36E - NTV Plus)
-
Rossiya 2 (75E - Raduga, 60E - Aktiv TV, 36E - NTV Plus, 9E - Platforma DV)
2. Bundesliga (Niemcy): Bochum vs. Alemannia Aachen (18:00)
-
Sky Bundesliga (19.2E - Sky Deutschland)
-
Sky Sport Info Germany (19.2E - Sky Deutschland)
2. Bundesliga (Niemcy): Hansa Rostock vs. Energie Cottbus (18:00)
-
NTV Plus Futbol 2 (36E - NTV Plus)
-
OTE Conn-X TV Sport 3 (9E - Conn-X Sat)
-
Sky Bundesliga (19.2E - Sky Deutschland)
-
Sky Sport Info Germany (19.2E - Sky Deutschland)
2. Bundesliga (Niemcy): Union Berlin vs. St Pauli (18:00)
-
Eurosport 2 HD (13E - CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
-
Eurosport 2 NEE (13E - CYFRA+/Cyfrowy Polsat/TP)
-
Eurosport 2 Nordic (0.8W - Canal Digital)
-
Sky Bundesliga (19.2E - Sky Deutschland)
-
Sky Sport Info Germany (19.2E - Sky Deutschland)
Ekstraklasa (Polska): Górnik Zabrze vs. Jagiellonia Białystok (18:00)
-
CANAL+ Sport (13E - CYFRA+)
-
CANAL+ Sport HD (13E - CYFRA+)
-
Polsat Sport (13E - Cyfrowy Polsat)
-
Retransmisja (23:20): CANAL+ Gol (13E - CYFRA+)
-
Retransmisja (23:30): Polsat Futbol (13E - Cyfrowy Polsat)
-
Retransmisja (23:30): Polsat Sport HD (13E - Cyfrowy Polsat)
1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Lokomotiva vs. Osijek (18:00)
-
Arena Sport 2 (16E - Max TV)
NB I (Węgry): Diósgyör vs. Haladás (18:00)
-
Sport 2 Czech (23.5E - CS Link/SkyLink, 0.8W - UPC Direct)
Erste Liga (Austria): Altach vs. BW Linz (18:30)
-
Sky Sport Austria (19.2E - Sky Deutschland)
Erste Liga (Austria): Austria Lustenau vs. FC Lustenau (18:30)
-
Sky Sport Austria (19.2E - Sky Deutschland)
Erste Liga (Austria): Hartberg vs. St Pölten (18:30)
-
Sky Sport Austria (19.2E - Sky Deutschland)
Ligue 2 (Francja): Bastia vs. Arles (20:00)
-
CFoot (19.2E - CanalSat)
Ligue 2 (Francja): Châteauroux vs. Monaco (20:00)
-
CFoot (19.2E - CanalSat)
Ligue 2 (Francja): Clermont Foot vs. Troyes (20:00)
-
CFoot (19.2E - CanalSat)
Ligue 2 (Francja): Guingamp vs. Angers (20:00)
-
CFoot (19.2E - CanalSat)
Ligue 2 (Francja): Istres vs. Le Havre (20:00)
-
CFoot (19.2E - CanalSat)
Ligue 2 (Francja): Metz vs. Reims (20:00)
-
CFoot (19.2E - CanalSat)
Ligue 2 (Francja): Sedan vs. Amiens (20:00)
-
CFoot (19.2E - CanalSat)
Eredivisie (Holandia): NAC Breda vs. VVV-Venlo (20:00)
-
Eredivisie Live HD (23.5E - Canal Digitaal)
Eerste Divisie (Holandia): MVV Maastricht vs. Zwolle (20:00)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Canal Digitaal)
Ligue 2 (Francja): Tours vs. Laval (20:20)
-
CFoot (19.2E - CanalSat)
Bundesliga (Niemcy): Freiburg vs. Bayer Leverkusen (20:30)
-
Eurosport 2 HD (13E - CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
-
Eurosport 2 NEE (13E - CYFRA+/Cyfrowy Polsat/TP)
-
CANAL+ Fútbol (19.2E & 30W - Digital+)
-
Eurosport 2 Nordic (0.8W - Canal Digital)
-
NTV Plus Futbol (36E - NTV Plus)
-
Orange Sport France (19.2E - Orange, 13E - Bis/Orange, 5W - Bis/Orange)
-
OTE Conn-X TV Sport 1 (9E - Conn-X Sat)
-
Sky Bundesliga (19.2E - Sky Deutschland)
-
Sky Sport 1 HD Germany (19.2E - Sky Deutschland)
-
Sky Sport Info Germany (19.2E - Sky Deutschland)
-
Sport TV 4 (30W - TV Cabo/Meo)
-
TRK Futbol (4.8E - Viaccess PC 2.6/4.0)
Erste Liga (Austria): First Vienna vs. WAC/St Andrä (20:30)
-
ORF Sport Plus (19.2E - ORF Digital)
-
Sky Sport Austria (19.2E - Sky Deutschland)
Ekstraklasa (Polska): Śląsk Wrocław vs. Lechia Gdańsk (20:30)
-
CANAL+ Sport (13E - CYFRA+)
-
CANAL+ Sport HD (13E - CYFRA+)
-
Polsat Futbol (13E - Cyfrowy Polsat)
-
Polsat Sport HD (13E - Cyfrowy Polsat)
-
Retransmisja (29.10 - 1:50): CANAL+ Gol (13E - CYFRA+)
Liga 1 (Rumunia): Otelul Galati vs. Gaz Metan Medias (20:30)
-
Digi Sport 1 Romania (0.8W - DigiTV)
Premier League (Irlandia): Shamrock Rovers vs. Galway United (20:45)
-
RTÉ Two (28.2E - Sky UK)
Serie B (Włochy): Bari vs. Pescara (21:00)
-
Sky Calcio 1 (13E - Sky Italia)
-
Sky Sport Italia 1 (13E - Sky Italia)
-
Sky SuperCalcio (13E - Sky Italia)
Super Liga (Portugalia): FC Porto vs. Paços Ferreira (21:15)
-
Orange Sport (13E - CYFRA+, Cyfrowy Polsat, n, TP)
-
Dolce Sport (39E - Dolce, 4.8E - Akta, 4W - Boom)
-
Sport TV 1 (30W - TV Cabo/Meo)
-
SportKlub Serbia (16E - Total TV/Max TV)
-
SportKlub Slovenija (16E - Total TV)
-
TV 2 Sport 1 Norge (4.8E - Viasat, 0.8W - Canal Digital)
Premier League (Szkocja): Celtic vs. Rangers (21:45)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Sky UK)
-
Sky Sports 1 HD (28.2E - Sky UK)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.