reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Digital Sidewalk SignBoard - tradycja i nowoczesność

dodano: 2012-04-19 19:56 | aktualizacja: 2012-04-20 17:09
autor: Jakub Sulisz | źródło: 4press.pl

Delphi Display Systems oferuje rozwiązanie Digital Sidewalk SignBoard, będące połączeniem wyświetlacza digital signage i tradycyjnej tablicy, na której można pisać kredą. Digital Sidewalk SignBoard łączy w sobie elastyczność 22-calowego wyświetlacza LCD, czytelnego nawet w świetle słonecznym z tradycyjną czarną tablicą.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Produkt został zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu wewnątrz budynków lub na zewnątrz, ale wtedy wymaga osłonięcia daszkiem. Rozwiązanie jest idealne dla kafejek, barów kanapkowych, butików, klubów i innych lokali, które chcą przyciągnąć klientów cyfrowymi obrazami i filmami, a jednocześnie chcą pozostawić sobie swobodę przekazywania komunikatów, które można zmienić w dowolnym momencie.Cyfrowe obrazy i klipy wideo można łatwo dostosować i aktualizować za pomocą standardowego pendrive’a USB. Tablicy można używać w sytuacjach, kiedy trzeba zaprezentować promocje, ceny lub inne oferty, które są aktualne tylko jednego dnia. Ekran SignBoard został zabezpieczony szkłem i wraz z 24-calową tablicą umieszczony na składanym stojaku na kółkach, które zapewniają odpowiednią mobilność.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 450 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2020 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2020 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama