reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SMART HD - rozszerzenie TNK SD?

dodano: 2012-07-05 22:39 | aktualizacja: 2012-07-06 11:44
autor: Janusz Sulisz | źródło: Inf. własna

Telewizja na Kartę Logo Jak nieoficjalnie dowiedział się portal satkurier.pl, już wkrótce klienci Telewizji na Kartę SD będą mogli skorzystać z nowej, rozszerzonej oferty pod nazwą SMART HD. W usłudze dostępne będą zarówno kanały w SD jak i w wysokiej rozdzielczości (HD). Nie ma jeszcze szczegółowych informacji na temat oferty programowej. Przedstawiciele ITI Neovision nie chcieli udzielić komentarza oraz podać terminu startu usługi SMART HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Usługa SMART HD miałaby być rozszerzeniem dotychczasowej oferty Telewizji na Kartę SD, ale nie wiadomo w jakim zakresie. Prawdopodobnie zainteresowani klienci będą mogli dokonać migracji, zyskując dostęp do dodatkowych stacji w SD i HD na kartach TNK SD, co spowodowałoby, że oferta ta byłaby konkurencyjna w stosunku do bezpłatnej DVB-T.

Do odbioru stacji w wysokiej rozdzielczości będzie wymagany dekoder HD (tunery sprzedawane do tej pory z kartami były modelami SD).

ITI Neovision nie udziela żadnych informacji na ten temat. Jak tylko otrzymamy wiążące i pewne wiadomości na ten temat, to natychmiast je opublikujemy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...