reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SMART HD - rozszerzenie TNK SD?

dodano: 2012-07-05 22:39 | aktualizacja: 2012-07-06 11:44
autor: Janusz Sulisz | źródło: Inf. własna

Telewizja na Kartę Logo Jak nieoficjalnie dowiedział się portal satkurier.pl, już wkrótce klienci Telewizji na Kartę SD będą mogli skorzystać z nowej, rozszerzonej oferty pod nazwą SMART HD. W usłudze dostępne będą zarówno kanały w SD jak i w wysokiej rozdzielczości (HD). Nie ma jeszcze szczegółowych informacji na temat oferty programowej. Przedstawiciele ITI Neovision nie chcieli udzielić komentarza oraz podać terminu startu usługi SMART HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Usługa SMART HD miałaby być rozszerzeniem dotychczasowej oferty Telewizji na Kartę SD, ale nie wiadomo w jakim zakresie. Prawdopodobnie zainteresowani klienci będą mogli dokonać migracji, zyskując dostęp do dodatkowych stacji w SD i HD na kartach TNK SD, co spowodowałoby, że oferta ta byłaby konkurencyjna w stosunku do bezpłatnej DVB-T.

Do odbioru stacji w wysokiej rozdzielczości będzie wymagany dekoder HD (tunery sprzedawane do tej pory z kartami były modelami SD).

ITI Neovision nie udziela żadnych informacji na ten temat. Jak tylko otrzymamy wiążące i pewne wiadomości na ten temat, to natychmiast je opublikujemy.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Matrix HDMI 4x4 Spacetronik SPH-M44 4K

Matrix HDMI 4x4 MRS Professional pozwala na rozprowadzenie sygnału HDMI...

990 zł Więcej...
reklama