reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Mobilna dobrze się sprzedaje?

dodano: 2012-11-17 10:45 | aktualizacja: 2012-11-21 10:22
autor: Janusz Sulisz | źródło: CP/inf. wł.

TV Mobilna NEW W raporcie finansowym Cyfrowego Polsatu za trzeci kwartał 2012 roku nie podano wyników dotyczących płatnej usługi DVB-T TV Mobilna. Spółka nie podaje do publicznej wiadomości liczby użytkowników tej usługi. Jednak redakcja satkurier.pl dowiedziała się, że dzienna sprzedaż dekoderów DVB-T produkcji zakładów Cyfrowy Polsat Technology w Warszawie jest na porównywalnym poziomie do sprzedaży dekoderów satelitarnych platformy Cyfrowy Polsat.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na okres wyłączeń nadajników telewizji analogowej Cyfrowy Polsat zaplanował także w poszczególnych regionach intensywne działania reklamowe wspierające sprzedaż usługi TV Mobilna. Po kampanii w woj. lubuskim podjęto decyzję o jej kontynuacji w kolejnych regionach.

3,5 mln gospodarstw domowych w Polsce nie korzysta w ogóle z płatnej telewizji, a 9 mln rodzin posiada co najmniej dwa odbiorniki telewizyjne, więc niewykluczone, że w najbliższym czasie będą szukać dla siebie jakiejś dobrej oferty telewizyjnej.

TV Mobilna daje swoim klientom dostęp do kanałów ogólnodostępnych, a także dodatkowego pakietu atrakcyjnych kanałów - Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra, Polsatu Film, Polsatu News, TVP Seriale, Kino Polska, Nickelodeon i Comedy Central - w cenie 14,90 zł. Użytkownicy TV Mobilnej mają także możliwość podłączenia dekodera do Internetu i korzystania z bezpłatnych zasobów bogatej biblioteki telewizji internetowej ipla.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV Mobilna


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...