reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Toya: Zmiany w ofercie - dołączą STARS.TV i TVP Rozrywka

dodano: 2013-03-16 16:33 | aktualizacja: 2013-03-16 17:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: Forum Sat Kuriera (adamania123)

TOYA.jpg Sieć kablowa Toya w komunikacie rozsyłanym abonentom informuje o zmianach w jej w ofercie programowej. W kwietniu 2013 roku, w związku z zakończeniem przez nie nadawania, wycofane zostaną kanały Wojna i Pokój, nPremium3 HD, nPremium4 HD (więcej tutaj) i Kosmica TV. Abonenci zyskają natomiast dostęp do muzycznego kanału STARS.TV (więcej tutaj) i TVP Rozrywka, który pojawi się w ofercie 15 kwietnia 2013 roku - w dniu startu. (więcej tutaj)Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Treść komunikatu sieci Toya:

Z dniem 5 kwietnia 2013 roku nastąpią zmiany w ofercie telewizyjnej Toya. W miejsce kanałów Wojna i Pokój oraz Kosmica TV, które kończą nadawanie, włączone zostaną programy: STARS.TV oraz TVP Rozrywka (od 15 kwietnia br). Programy te będą dostępne dla Abonentów pakietów Oszczędnego, Wygodnego i Bogatego (dawnej TOYAcyfrowa).

Pakiet tematyczny Cinemax (Cinemax, Cinemax HD, Cinemax2, Cinemax2 HD) zostanie w całości włączony do pakietu Extra (w miejsce kanałów nPremium3 HD i nPremium4 HD, które 5 kwietnia 2013 roku kończą nadawanie). Po zmianie oferty Abonentom posiadającym jednocześnie pakiety: Extra i Cinemax, Extra i HBO MAXPAK oraz Extra i HBO GO MAXPAK zostaną zmienione pakiety oraz zmniejszone opłaty.

Z poważaniem,
Zarząd Toya


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...