reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Co znajdziemy w ramówce TVP Rozrywka?

dodano: 2013-03-19 13:24 | aktualizacja: 2013-03-19 14:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Biuro Reklamy i Handlu TVP/satkurier.pl

TVP Biuro Reklamy i Handlu Telewizji Polskiej rozpoczyna sprzedaż reklam w nowym kanale TVP Rozrywka, który rozpocznie nadawanie 15 kwietnia 2013 roku. Docelowy zasięg techniczny kanału ma być na poziomie TVP Seriale. Upubliczniono już wstępną ramówkę stacji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramówce TVP Rozrywka widzowie znajdą programy z bogatego archiwum Telewizji Polskiej. Wśród nich m.in. audycje kabaretowe („Kabaretowy Klub Dwójki”, „Dzięki Bogu już piątek”, kabaretowe festiwale z Koszalina, Mrągowa i Płocka), programy Roberta Makłowicza, Wojciecha Cejrowskiego, Wojciecha Manna („Szansa na sukces”, „Duże dzieci”, „Kocham to, co lubię”) koncerty, teleturnieje („Postaw na milion”) i pasmo nazwane „Retro”. Stacja będzie nadawać w godzinach 6:40 - 2:10 od poniedziałku do piątku, a w weekendy od 6:50 do 2:20.

Kanał TVP Rozrywka rozpocznie nadawanie 15 kwietnia 2013 roku. (więcej tutaj) Program będzie nadawany za pośrednictwem satelity ASTRA (19,2°E). Stacja w dniu startu znajdzie się w ofercie sieci kablowej Toya. (więcej tutaj)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...