reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Orange Free z pakietem Universe+

dodano: 2013-05-07 10:22 | aktualizacja: 2013-05-07 11:02
autor: Anita Dąbek | źródło: Blogi Orange

Orange We wtorek, 7 maja 2013 roku wprowadzona zostaje oferta w postaci dostępu do Internetu Orange Free z paczką 8 GB na transfer plus pakiet nc+ Universe+ Extra. Za tę ofertę trzeba zapłacić 99 zł w umowie na 2 lata. Do tego przez 2 miesiące klient otrzymuje za darmo dostęp do kanałów CANAL+ Silver: CANAL+ Family i CANAL+ Family2. Z Orange Free jest modem Huawei E 3131 za 1 zł, natomiast do pakietu Universe+ Extra są 3 dekodery do wyboru: Box+ za 49 zł, PVR BOX+ za 49 zł lub Turbo Box+ za 99 zł.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ofercie Orange dostępnych jest obecnie 5 pakietów nc+ z FunPackiem, czyli zestawem: telefon, Internet i telewizja. 7 maja 2013 roku oferta zostaje rozszerzona o nową propozycję: mobilny dostęp do Internetu Orange Free z paczką 8 GB na transfer razem z pakietem nc+ Universe+ Extra.

Ponadto, w salonach firmowych Orange można też kupić „czystą” ofertę nc+, czyli bez żadnych dodatkowych usług. Chodzi o pakiety: Universe+ za 59 zł miesięcznie, CANAL+ Silver - 79 zł, CANAL+ Gold - 99 zł i CANAL+ Platinum - 119 zł.

- Współpraca z nc+ jest dla nas kluczowa i dlatego sukcesywnie ją rozwijamy. Dzięki niej możemy razem z naszymi usługami, zaproponować dodatkowo najbogatszą ofertę telewizji HD na polskim rynku. Dawno zauważyliśmy, że klienci oczekują kompleksowej oferty i rozwiązań, które łączą ze sobą wiele różnych produktów. Potwierdzeniem jest rosnąca popularność Orange Open oraz dosprzedaż pakietów naszego partnera - przekonuje Maciej Witucki, prezes Orange Polska.

- Wspólnie z Orange przygotowaliśmy atrakcyjny produkt, który doskonale uzupełnia gamę oferowanych przez nas pakietów. To wyjątkowe połączenie tego co najlepsze w telewizji z nieograniczonymi możliwościami mobilnego Internetu. Oprócz znaczących oszczędności, wygody regulowania rachunków, nc+ z Internetem to ciekawa propozycja dla osób, które nie lubią ograniczeń, korzystając z dostępu do sieci w dowolnym miejscu i czasie - powiedział Julien Verley, prezes nc+. - To dopiero początek naszej współpracy z operatorem. Niebawem do sieci sprzedaży trafią kolejne, warte uwagi rozwiązania. W naszych ofertach można znaleźć wiele synergii, które z pewnością spotkają się z zainteresowaniem klientów oczekujących większej personalizacji i łączenia produktów telefonii komórkowej, telewizji i Internetu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

329 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...