reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

1.06 w teleTOON+: „Titeuf” oraz „The Littlest Pet Shop”

dodano: 2013-05-11 07:38 | aktualizacja: 2013-05-11 07:48
autor: lukas_k | źródło: teleTOON+

TeleTOON+ HD Z okazji Dnia Dziecka, 1 czerwca w teleTOON+ zostanie wyemitowany film pt. „Titeuf” oraz maraton z serialem, który odniósł światowy sukces i zostanie pokazany po raz pierwszy w Polsce „The Littlest Pet Shop”. „Titeuf” to kultowa postać, stworzona przez szwajcarskiego rysownika komiksów Zepa. Twórca postaci Titeufa opisuje go w następujący sposób: „Największym marzeniem Titeufa jest dorastanie wraz z przyjaciółmi”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sam Titeuf tak mówi o sobie: „Dorosnę, kiedy naprawdę będę na to gotowy!”.

Życie ośmioletniego Titeufa jest pełne cierpień. Dorośli uprzykrzają je jak mogą i niepotrzebnie komplikują sprawy zupełnie proste. Na domiar złego obiekt jego westchnień, szkolna piękność Nadia nie zaprasza go na swoje przyjęcie urodzinowe. A przecież Titeuf roztacza przed dziewczyną cały swój czar przy każdej napotkanej okazji. O co tu może chodzić? Chłopiec postara się dowiedzieć i za wszelką cenę wyjaśni, co się kryje za „aferą urodzinową”. Pomogą mu w tym wizyty w letniskowym domu babci, spotkania z terapeutą oraz niezwykle ważne spotkania z przyjaciółmi na placu zbaw.

Postać Titeufa została stworzona w 1990 roku. Szwajcarskiego rysownika komiksów Zepa zainspirowały wspomnienia z własnego dzieciństwa. Komiksy stały się hitem w wielu krajach świata - dziewiąta część przygód Tituefa sprzedała się w samej Francji w rekordowej liczbie 1 400 000 egzemplarzy, co dało jej drugie miejsce (tuż po „Asteriksie”) w rankingu największych nakładów. Jednak to dopiero ekranizacja przyniosła bohaterowi prawdziwą popularność - serial był emitowany w 32 krajach na całym świecie, a w roku 2011 doczekał się wersji kinowej.

Titeuf” (87'), film animowany, Francja, 2011
Emisja: sobota, 1 czerwca o godz. 10:15 i niedziela, 2 czerwca o godz. 18:45

Serial, na którego punkcie oszalał cały świat po raz pierwszy w Polsce!

Dziewczynka o imieniu Blythe przeprowadza się do nowego mieszkania ze swoim tatą, który jest pilotem samolotu. Tata Blythe dużo podróżuje zostawiając córkę samą w domu. Pewnego dnia Blythe w pobliżu swojego domu odkrywa wyjątkowy sklep zoologiczny i ku swojemu zaskoczeniu stwierdza, że rozumie mowę zwierząt. To początek wielkiej przygody małej Blythe... Obdarzona bujną wyobraźnią dziewczynka spędza czas na zabawach ze zwierzątkami, które są jej jedynymi przyjaciółmi.

Dołączcie do Blythe i jej ukochanych zwierzaków, aby wspólnie przeżyć niezapomniane emocje!

The Littlest Pet Shop” (26x26'), serial animowany, USA, 2012
Maraton z „The Littlest Pet Shop
Emisja: sobota, 1 czerwca o godz. 8:30 oraz niedziela, 2 czerwca o godz. 17:00


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...