reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Karty ITV Digital w Holandii

dodano: 2003-05-09 14:26 | aktualizacja: 2003-05-09 14:32
autor: Janusz Sulisz | źródło: Broadband TV news

canal_digitaal_nl.gif Karty kodowe brytyjskiej platformy naziemnej ITV Digital, która już nie istnieje, bo zbankrutowała pokazały się w Holandii, jako część nowych kart dla pakietu satelitarnego Canal Digitaal. Nowa karta ma logo Canal Digitaal drukowane na cienkim papierze, który można usunąć. Pod spodem ukaże się nadrukowane logo ITV Digital.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Najprawdopodobniej, karty te zostały początkowo przygotowane dla ITV Digital (w Seca-Mediaguard), angielskiego operatora naziemnej telewizji cyfrowej, które zamówił je jeszcze w zeszłym roku. Nowe karty Canal Digitaal są efektem walki z piractwem i prawdopodobnie pomogłyby w przetrwaniu również angielskiego pakietu, który nie potrafił sobie poradzić z tym problemem.

Rok po tym, gdy grupa Canal+ zaczęła wymieniać karty, problem z piractwem został, jak narazie skutecznie powstrzymany. Pakiety we Włoszech, Polsce i Hiszpanii po wymianie kart donoszą o znacznym wzroście abonentów i zwiększonym zainteresowaniu serwisami PPV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...