reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały AXN w portfolio TVN Media

dodano: 2013-11-26 15:30 | aktualizacja: 2013-11-26 17:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

Premium TV TVN TVN Media zawarła z Sony Pictures Television (SPT) Networks Central Europe (CE) umowę brokerską na sprzedaż czasu reklamowego. Od 1 stycznia 2014 roku, na mocy umowy o współpracy, TVN Media pod marką Premium TV będzie reprezentować handlowo SPT Networks CE, właściciela kanałów AXN, w zakresie sponsoringu, zintegrowanych rozwiązań reklamowych i brandowanego kontentu oraz sprzedaży i planowania czasu reklamowego. Kanały które znajdą się w ofercie Premium TV to AXN, AXN Black, AXN Spin i AXN White.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Bardzo się cieszymy, że będziemy współpracować z SPT Networks jako broker czasu reklamowego. Kanały AXN to bardzo dobra oferta programowa zarówno dla wymagającego widza jak i dla reklamodawcy, który chce dotrzeć ze swoim przekazem do atrakcyjnej grupy celowej. Dołączenie stacji telewizyjnych AXN do oferty Premium TV wzbogaci nasze pakiety demograficzne - powiedział Andrzej Karasowski, dyrektor Premium TV.

Stacje telewizyjne należące do SPT Networks, CE osiągnęły w okresie I-X 2013 roku udział w rynku oglądalności telewizyjnej na poziomie 1,04 proc. w komercyjnej grupie celowej (obejmującej osoby w wieku 16-49 lat).

Premium TV jest częścią biura reklamy TVN Media. Oferta Premium TV przeznaczona dla reklamodawców obejmuje różnorodne kanały tematyczne i nowe ogólnokrajowe kanały naziemnej telewizji cyfrowej.

Kanały z portfolio AXN dostępne są  m.in. w Polsce, Rumunii, Bułgarii, w Czechach i Słowacji, na Węgrzech oraz w krajach bałkańskich - m.in. w Chorwacji, Serbii i Macedonii.  Obecnie w AXN można zobaczyć takie hity jak: „Czarna lista”, „Elementary”, „Przekraczając granice” i wiele innych.

SPT jest właścicielem 18 firm producenckich i posiada biura w 33 krajach świata. W ofercie ma 124 kanały w 159 krajach świata, docierając ze swoimi usługami do ponad 840 milionów gospodarstw domowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...