reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP Regionalna przez całą dobę od grudnia

dodano: 2013-11-28 17:14 | aktualizacja: 2013-11-28 17:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP Regionalna TVP Regiony Od 1 grudnia 2013 roku TVP Regionalna (więcej tutaj) będzie nadawać program całą dobę. Dotychczas był emitowany do ok. godz. 0:40. Antena zmienia również ramówkę. Swoim widzom proponuje kilka nowych audycji oraz dogodniejsze pory oglądania ich ulubionych programów. Wśród nowości znajdzie się interaktywny program poradnikowy „Zapraszamy na kawę”, cotygodniowy program kulinarny „Rączka gotuje” (program znany już jest widzom TVP Katowice - więcej tutaj), a także stałe pasmo kulinarne, emitowane przed południem w dni powszednie. Kilka pozycji zmieniło porę nadawania.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowości w TVP Regionalnej:

„Zapraszamy na kawę” (na żywo)
emisja: poniedziałek-piątek o 10:00; 10:35; 11:00; 12:35; 13:20; 14:30; 15:55

Studyjny, interaktywny program poradnikowy. To odpowiedź na duże zainteresowanie widzów tematami poruszanymi w programach reporterskich „Raport z Polski” oraz „Telekurier”. Przedstawione tam przypadki, zaobserwowane w różnych regionach Polski, staną się przyczynkiem do poszukiwania najlepszych rozwiązań konkretnych problemów. W studio gościć będą przedstawiciele ZUS, NFZ, KRUS, agencji rządowych, organizacji pożytku publicznego, itp. Będą wyjaśniać widzom, w jaki sposób można tego typu problemy rozwiązywać. Widzowie od razu będą mogli skonsultować swoje wątpliwości z ekspertami i gośćmi w studio - dzięki dyżurom telefonicznym. W kolejnych wejściach specjaliści odniosą się do kwestii poruszanych przez widzów w rozmowach telefonicznych lub mailach. W ramach programu planowane są łączenia z reporterami z Oddziałów Terenowych - autorami wykorzystywanych materiałów filmowych - komentującymi poruszane tematy.

„Rączka gotuje”
emisja: premiera - sobota o 12:00

Cotygodniowy program kulinarny, w którym Remigiusz Rączka znany i lubiany śląski kucharz prezentuje przepisy z kuchni śląskiej w tradycyjnych oraz nowych wersjach. Pokaże też jak przyrządzić zapomniane regionalne przysmaki. Wszystko to okraszone dużą porcją dobrego humoru i „śląskiej godki” w wykonaniu bohatera i jego gości. Piosenkę do programu skomponował znany śląski kompozytor Marcin Kindala a wykonał Grzegorz Poloczek - śląski artysta kabaretowy.

Stałe pasmo kulinarne
emisja: premiera - poniedziałek-piątek o 10:45

„Klimaty i smaki” oraz „Nożem i widelcem” - programy dla miłośników gotowania, kulinariów oraz kuchni regionalnej. Najlepsi szefowie kuchni podzielą się swoją wiedzą, podpowiedzą nowe przepisy i zaskoczą fantazją.- TVP Regionalna to projekt, na który składa się 16 nowych, regionalnych anten. Od września br. widzowie zyskali szeroki dostęp do własnej, lokalnej telewizji - informuje TVP.

Od 1 grudnia br. pasma własne oddziałów emitowane będą w godzinach: poniedziałek-piątek: 7:30-8:00, 17:30-21:00, 22:00-22:30, sobota-niedziela: 10:00-11:00, 17:30-21:00, 22:00-23:00.

- Głównym celem TVP Regionalnej jest rzetelne i szybkie informowanie o wszystkich najważniejszych wydarzeniach w Polsce i jej regionach. TVP Regionalna to telewizja informująca o sprawach lokalnych, poświęcona sprawom społecznym i obywatelskim z najbliższego otoczenia, oferująca lokalne serwisy informacyjne, ciekawe reportaże, dokumenty oraz magazyny dotyczące danego regionu. W ofercie TVP Regionalnej można znaleźć wiele ciekawych pozycji, m.in.: „Co niesie dzień”, „Dziennik Regionów”, „Echa Dnia”, „Telekurier”, „Głos Regionów”, „Raport z Polski”, „Młodzież kontra” - informuje TVP.

TVP Regionalną tworzą: TVP Białystok, TVP Bydgoszcz, TVP Gdańsk, TVP Gorzów Wielkopolski, TVP Katowice, TVP Kielce, TVP Kraków, TVP Lublin, TVP Łódź, TVP Olsztyn, TVP Opole, TVP Poznań, TVP Rzeszów, TVP Szczecin, TVP Warszawa, TVP Wrocław.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...