reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Republika i TVP Sport HD w sieci Vectra

dodano: 2014-01-03 15:24 | aktualizacja: 2014-01-03 21:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Vectra

Vectra 12 stycznia 2014 roku sieć kablowa Vectra poszerzy ofertę o dwa nowe kanały - TVP Sport HD i informacyjno-publicystyczną TV Republika. Sportowy kanał telewizji publicznej dostępny będzie w cyfrowym pakiecie Złotym bez dodatkowych opłat na pozycji 201. dekodera. a TV Republika - bez dodatkowych opłat, będzie emitowana w pakiecie Platynowym na pozycji 824. dekodera.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Vectra zakończyła negocjacje i podpisała umowę z nadawcą kanału Telewizja Republika. Od 12 stycznia 2014 roku kanał będzie dostępny w cyfrowej ofercie operatora bez dodatkowych opłat. Będzie emitowany w pakiecie Platynowym na pozycji 824 dekodera.

- Vectra nie ustaje w wysiłkach, aby włączać do swojej oferty każdy pojawiający się na rynku program, który może spotkać się zainteresowaniem widzów. Szczególnie zależy nam na takich pozycjach, które dobrze uzupełniają naszą dotychczasową, bogatą ofertę programową . Republika jest takim programem i wierzymy, że znajdzie swoich wiernych widzów - powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój oferty programowej Vectry.

TV Republika to 24-godzinny kanał publicystyczno-informacyjny nadający siedem dni w tygodniu ze studia w Warszawie. W ofercie kanału jest publicystyka na żywo, audycje i magazyny, publicystyka kulturalna oraz filmy dokumentalne i reportaże. Oprócz programów Bronisława Wildsteina, Anity Gargas, Ewy Stankiewicz, Tomasza Sakiewicza, Cezarego Gmyza (więcej tutaj) czy Rafała Ziemkiewicza widzowie TV Republika mogą oglądać program podróżniczy Stefana Czernieckiego „Za siódmą górą” (więcej tutaj) oraz satyryczne „Wolne żarty” Jana Pietrzaka (więcej tutaj)

Przypomnijmy, iż abonenci sieci Vectra już od dawna zabiegali o pojawienie się TV Republika w tej sieci (więcej tutaj).

12 stycznia 2014 roku oferta Vectry zostanie poszerzona również o kolejny kanał sportowy - TVP Sport HD. Nastąpi to w dniu uruchomienia programu przez nadawcę (więcej tutaj i tutaj). TVP Sport HD uzupełni cyfrowy pakiet Złoty i poszerzy liczbę kanałów w jakość HD operatora do 48. Dzięki tej zmianie abonenci Vectry będą mogli oglądać w najwyższej wersji obrazu i dźwięku dwie wielkie imprezy sportowe w 2014 roku  - zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi oraz mistrzostwa świata w piłce nożnej w Brazylii.

Vectra pomyślnie zakończyła negocjacje z nadawcą kanału TVP Sport HD i od 12 stycznia br. rozpocznie jego emisję w swojej ofercie. Nowy program dostępny będzie w cyfrowym pakiecie Złotym bez dodatkowych opłat na pozycji 201. dekodera. Natomiast kanał TVP Sport, do tej pory dostępny pod tym numerem, został przesunięty na 226. miejsce na STB.

- Vectra konsekwentnie rozwija ofertę sportową, dbając przy tym o najwyższą jakość odbioru. Świadczy o tym chociażby liczba kanałów HD u nas dostępna, a także bogactwo i różnorodność kontentu sportowego w ofercie cyfrowej. Nowy program to nie tylko duża dawka sport owych emocji. To adrenalina, również z udziałem naszych narodowych sportowców, na najwyższym poziomie obrazu i dźwięku. Pierwszą imprezą pokazaną w wersji HD będą mistrzostwa Europy mężczyzn w piłce ręcznej z polską reprezentacją już 12 stycznia. A to znaczy, że klienci Vectry będą mogli kibicować drużynie biało-czerwonej, w swoich domach, ciesząc się, mamy nadzieję, z sukcesów narodowych szczypiornistów - powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój oferty programowej Vectry.

TVP Sport HD to kanał, który pokazuje nie tylko cieszące się największym zainteresowaniem Mistrzostwa Świata w piłce nożnej oraz Igrzyska Olimpijskie. Emituje on również popularne dyscypliny jak lekkoatletykę, skoki narciarskie, tenis, piłkę nożną a także światowe i europejskie zawody w wielu niekomercyjnych dyscyplinach sportu. A to wszystko w wysokiej jakości obrazu i dźwięku


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...