reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pudelek.tv w Samsung Smart TV

dodano: 2014-01-15 16:14 | aktualizacja: 2014-01-15 16:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.

Pudelek TV Od początku tego roku użytkownicy Samsung Smart TV mogą być na bieżąco ze światem gwiazd i show-biznesu. Wszystko to za sprawą nowej aplikacji Pudelek.tv, przygotowanej przez jeden z najpopularniejszych serwisów wideo w Polsce (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W aplikacji znajdziemy mnóstwo artykułów, zdjęć i materiałów wideo o naszych ulubionych gwiazdach. Do wyboru mamy pięć działów. W „Pudelek News Video” znajdziemy autorskie materiały przygotowywane przez redakcję serwisu Pudelek.tv. „Shot Paparazzi” oraz „Shot Styl” to ogromne zasoby codziennie aktualizowanych materiałów wideo z największych imprez lub uchwycone przez fotoreporterów z ukrycia. W kolejnych dwóch działach znajdziemy najbardziej popularne teledyski oraz trailery najnowszych produkcji filmowych.

Aplikacja znanego serwisu Pudelek.tv jest całkowicie darmowa. Skorzystamy z niej na telewizorach Samsung Smart TV, odtwarzaczach Blu-ray oraz kinach domowych z Blu-ray wyposażonych w platformę Smart TV z 2012 i 2013 roku.

- Pudelek.tv poszerza bogatą kolekcję ponad 112 polskich aplikacji dostępnych na platformie Samsung Smart TV (liczba i dostępność aplikacji może się różnić w zależności od modelu TV. Pobranie aplikacji ze sklepu Samsung Smart TV jest bezpłatne. Niektóre treści, które są udostępniane za pośrednictwem aplikacji mogą być płatne). Stanowią one doskonałe rozszerzenie tradycyjnych funkcji telewizora, dostarczając dodatkowych treści multimedialnych, takich jak filmy, muzyka czy gry. W ofercie aplikacji znajdują się także programy edukacyjne oraz informacyjne pozwalające śledzić najnowsze wydarzenia ze świata. Powstanie w okresie zaledwie 4 lat 112 polskojęzycznych aplikacji, świadczy o stale rozwijającym się trendzie korzystania z możliwości inteligentnych telewizorów Samsung. Pod względem liczby rodzimych aplikacji w telewizorach Samsung Smart TV Polska znajduje się w ścisłej europejskiej czołówce - tuż za Francją i Włochami - informuje Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...