reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Motowizja i Zest TV w ofercie Orange TV

dodano: 2014-01-16 15:38 | aktualizacja: 2014-01-17 16:45
autor: Janusz Sulisz | źródło: orangetvnews.pl/satkurier.pl

Orange 15 stycznia 2014 roku nadawanie rozpoczęły dwa nowe, polskie kanały - Motowizja (więcej tutaj) i Zest TV (więcej tutaj). Obie stacje znalazły się w ofercie nc+ (więcej tutaj, tutaj i tutaj). 16 stycznia br. dostęp do nich zyskali również klienci Orange TV w wersji satelitarnej jak i kablowej (IPTV). Kanał Motowizja dostępny jest na pozycji 136., a Zest TV 154.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Jak sama nazwa wskazuje, Motowizja koncentruje się na programach motoryzacyjnych. W ofercie kanału można znaleźć programy produkowane w Niemczech czy Wielkiej Brytanii. Do ramówki stopniowo wprowadzane będą też polskie produkcje. W ramówce kanału są takie programy jak (więcej tutaj): „4x4”, „Legendarne Rajdy”, „Eko jazda”, „Kaskaderzy”, „Klasyki Motoryzacji”, „Królowie Driftu”, „Legendy motoryzacji”, „Made in Germany”, „Mistrzowie kierownicy”, „Motocykle”, „Motoikony”, „Na pełnym gazie”, „On Tour - Za głosem silnika”, „Perfect Ride - Klejnoty szos”, „Supersamochody”, „Świat ciężarówek”, „Top 10 Show”, „Tuning” i „W motokręgu”. Nadawcą stacji jest spółka Motowizja.

Zest TV to kanał nadający treści dla dorosłych w godzinach 23:00-5:00. Oferta programowa to między innymi magazyny o tematyce erotycznej i rozrywkowej. - Mężczyźni nie myślą tylko o jednym. Mężczyźni mają wiele pasji. Zest TV jest w Polsce pierwszym nadawcą, który je zaspokaja jedyną w swoim rodzaju ofertą programową. Najlepsze, międzynarodowe produkcje fabularne i nie tylko, tworzą niepowtarzalny, przeznaczony zdecydowanie dla mężczyzn program, na który składają się przygoda, motoryzacja, lifestyle i rozrywka. Bez obaw, w Zest TV nie zabraknie też pięknych dziewczyn i erotyki - informuje nadawca.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...