reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dolby Poland organizuje Drzwi Otwarte we Wrocławiu

dodano: 2014-03-26 11:45 | aktualizacja: 2014-03-26 18:15
autor: Janusz Sulisz | źródło: Dolby Poland

Dolby W czwartek, 27 marca 2014 roku, w godzinach 15:00-20:00, Dolby Poland organizuje Drzwi Otwarte w swoim biurze R&D we Wrocławiu (ul. Śrubowa 1, Green Towers Budynek A, 6 piętro). - Chcielibyśmy serdecznie zaprosić do osobistego doświadczenia technologii Dolby - czytamy w komunikacie spółki.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dolby Poland zaprezentuje następujące technologie:
  • Dolby Voice: Telekonferencje w jakości Dolby,
  • Dolby PRM: Studyjny monitor referencyjny do korekcji kolorów,
  • Dolby Digital Plus: Dźwięk przestrzenny w telewizji hybrydowej HbbTV,
  • Dolby Audio X2: Dźwięk przestrzenny na PC i urządzeniach przenośnych.
Dodatkowo goście będą mieli okazję zapoznać się z laboratoriami oraz uczestniczyć w wykładach w języku angielskim (Coding Artifacts, Audio Analyzers).

Akcentem artystycznym Drzwi Otwartych będą warsztaty połączone z występami beatboxera, malarza i tancerza w jednej osobie. Piotr Saul jest inicjatorem zespołu MeMyselfandI a beatboxem zajmuje się od 12 lat. Pracuje na Akademiii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, a także gościnnie występuje w Teatrze Muzycznym Capitol.

- Dolby Laboratories na świecie to ponad 30 biur oraz ponad 1500 pracowników. Dolby Poland to już ponad 50 osób, a rekrutacja nadal trwa. W 2013 roku zespół we Wrocławiu był najbardziej dynamicznie rozwijającym się w Europie i tak pozostanie w tym roku. Wrocławskie Centrum R&D jest częścią grup Broadcast, Home Entertainment, Advanced Technology oraz zupełnie nowej Communications Group. Polscy eksperci pracują nad rozwojem oprogramowania i analizą jakości kluczowych produktów Dolby. Koncentrujemy się na profesjonalnych rozwiązaniach przeznaczonych dla nadawców, twórców oraz producentów sprzętu dla masowego odbiorcy: telewizorów, dekoderów, odtwarzaczy Blu-ray, amplitunerów, urządzeń telekonferencyjnych i platform wbudowanych - czytamy w komunikacie spółki.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konferencje - prezentacje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GoSAT GS250T2 H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GoSAT dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...