reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Maj w Animal Planet

dodano: 2014-04-02 01:58 | aktualizacja: 2014-04-02 02:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery Networks CEEMEA

Animal Planet od 8.11.2013 W maju 2014 roku kanał Animal Planet szczególnie poleca swoim widzom takie pozycje programowe jak: „Gangi z dziczy”, „Nietypowi pupile” i „Dzikie Indochiny”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj 2014 roku w Animal Planet:

„Gangi z dziczy”
emisja: od niedzieli, 4 maja 2014 roku o 21:00

Dzikie zwierzęta codziennie stawiają czoła silniejszym napastnikom, walczą o terytorium i przetrwanie. W świecie przyrody nie brakuje powodów do konfliktu. Animal Planet zaprasza na nową serię programu prezentującą krwawe konfrontacje w świecie przyrody. W pierwszym odcinku widzowie będą świadkami dramatycznych starć hipopotamów, żyjących w dolinie afrykańskiej rzeki Luangwa. Podczas pory suchej nic ich nie powstrzyma przed obroną własnego życia. To lato jest dla zwierząt wyjątkowo trudne. Przeżyją tylko najsilniejsze i najbardziej przebiegłe.

„Nietypowi pupile”
emisja: od wtorku, 6 maja 2014 roku o 20:00

Czy krokodyla, bawoła, skorpiona lub kapibarę można trzymać w charakterze domowego pupila? Okazuje się, że tak. Oto historie ludzi, których z dzikimi zwierzętami połączyła dozgonna przyjaźń. Twórcy tego fascynującego serialu podróżują po całym świecie, aby przedstawić widzom najbardziej zdumiewające relacje łączące dzikie i bardzo groźne zwierzęta z człowiekiem. Dowiemy się, jak rozpoczęła się ich znajomość i co było przyczyną zawiązania się między nimi nierozerwalnych więzi. Zobaczenie drapieżników, zachowujących się jak potulne domowe zwierzaki, to naprawdę niezapomniane przeżycie!

„Dzikie Indochiny”
emisja: od soboty, 17 maja 2014 roku o 20:00

We wschodniej części Półwyspu Indochińskiego wciąż widoczne są napięcia polityczne, skrajne ubóstwo i rozwijające się nowe bogactwo. Ale region ten posiada również imponujące naturalne cuda świata. Kambodża to kraj o bujnej i różnorodnej przyrodzie, którą kształtują silne monsuny. Jest ona domem dla słoni azjatyckich i pytonów birmańskich. Z kolei w Wietnamie występuje około 10 procent wszystkich gatunków światowej fauny i flory. Zobaczymy, jak życie powróciło tam do normy po długiej i wyniszczającej wojnie. W Państwie Środka odwiedzimy tajemniczy ogród, położony w południowo-wschodnim zakątku Himalajów, gdzie na niewielkim obszarze żyje połowa chińskich ptaków i ssaków. Tajlandia uważana jest za serce Indochin. Zasiedlają ją takie wspaniałe gatunki, jak: tygrysy i makaki jawajskie, potrafiące przetrwać nawet w najtrudniejszych warunkach. Natomiast Malezja obejmuje wyspę Borneo, gdzie w tropikalnej dżungli żyją orangutany i krokodyle różańcowe.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...