reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Boomerang HD wkrótce w Polsce?

dodano: 2015-02-19 10:50 | aktualizacja: 2015-02-25 14:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Boomerang luty 2015 Z początkiem lutego br. Turner Broadcasting System Poland odświeżył wizerunek kanału Boomerang w Polsce (więcej tutaj). Równocześnie ruszyła kampania wizerunkowa, w której pojawił się dopisek „HD” obok logo stacji. Czy to oznacza, iż Boomerang HD zostanie uruchomiony wkrótce w naszym kraju? Czy będą też kolejne stacje nadawcy w wysokiej rozdzielczości (Cartoon Network HD i TCM HD) lub zupełnie nowe kanały?Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Barbara Izowska-Jędrych, Regional Marketing & PR Manager w Turner Broadcasting System Poland, odpowiedzialna za Polskę, Czechy, Słowację i Węgry, poinformowała serwis satkurier.pl, iż logo kanału Boomerang HD zostało umieszczone w reklamie przez pomyłkę. Dodała, iż nadawca cały czas analizuje i planuje rozwój swojej oferty w Polsce. Na razie nie informuje jednak o szczegółach.

Gwiazdy kanału Boomerang, foto: Turner Broadcasting System Poland


Turner Broadcasting System Poland należy do Time Warner, który ma obecnie w naszym kraju takie polskojęzyczne kanały jak: HBO (HBO HD), HBO2 (HBO2 HD), HBO Comedy (HBO Comedy HD), Cinemax (Cinemax HD), Cinemax 2 (Cinemax 2 HD), TCM, Cartoon Network i Boomerang. Time Warner wymieniany jest ponadto przez rynek jako kandydat do przejęcia Grupy TVN (więcej tutaj).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88 HEVC HD Multistream

Debiutujący na rynku cyfrowy satelitarny odbiornik HD o wyjątkowo małych...

349 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

329 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

415 zł Więcej...
reklama