reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa odsłona kanału Boomerang [wideo]

dodano: 2015-02-03 10:57 | aktualizacja: 2015-02-03 11:07
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Turner Broadcasting System Polska

Boomerang luty 2015 Turner Broadcasting System Poland pokazał odświeżony wizerunek kanału Boomerang. Polska jest kolejnym krajem, który wprowadził globalną strategię rebrandingu popularnego kanału dla dzieci. Oprócz nowego logo, nawiązującego stylistyką do logotypu Cartoon Network, fani będą mogli korzystać z nowej strony internetowej i cieszyć się rozrywką z bohaterami legendarnych kreskówek. W 2015 roku na widzów będą czekać premierowe odcinki kultowych seriali, jak również nowości, takie jak: „Inspektor Gadżet”, „Jaś Fasola”, „Kumple z dżungli”, „Be Cool Scooby-Doo”, „Wabbit!” czy „Robin Hood”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami - kolejnym rynkiem, który przedstawił swoim widzom nową odsłonę kanału Boomerang jest Polska. Podstawowym założeniem wprowadzonych zmian jest ujednolicenie na wszystkich rynkach portfolio kanałów dla dzieci oferowanych przez Turner Broadcasting System. W ramach rebrandingu metamorfozę przeszło logo Boomeranga, które wcześniej charakteryzowało się miękką kresą i niebieskim kolorem. W nowej odsłonie logo nawiązuje wyglądem do kanału Cartoon Network.

Nowa odsłona naszego drugiego flagowego kanału odzwierciedla współczesny charakter stacji. Zmianie uległ nie tylko logotyp, ale odświeżyliśmy także nasze platformy internetowe i mobilne, które dla widzów są ważnym źródłem informacji na temat seriali i bohaterów. Dodatkowo dla fanów Boomeranga przygotowaliśmy szereg premier, które pojawią się w 2015 roku. Wierzę, że sprawimy tym dużą radość zarówno mniejszym jak i większym widzom naszych seriali

- powiedziała Małgorzata Chapman, Senior Director - Creative, Production, PR & Marketing - Germany, Austria, Switzerland, Benelux, CEE & Russia.

Na nowej stronie internetowej Boomaranga każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne są ciekawe gry, zabawy oraz materiały, dzięki którym starsi fani Boomeranga wejdą w magiczny świat kultowych bohaterów, takich jak: Kaczor Daffy, Elmer, Sylwester czy Flinstonowie. Młodszym widzom udostępniono dopasowane do ich wieku gry z przebojowymi bohaterami znanych kreskówek np. Tom i Jerry, Zwariowane melodie, Scooby-Doo czy Królik Bugs.Nowy Boomerang będzie czerpał z zasobów jednej z największych na świecie bibliotek animacji, w której składzie znajdują się produkcje Warner Bros., Hanna-Barbera, Cartoon Network i MGM. Obok znanych i popularnych seriali takich jak: Tom i Jerry, Zwariowane Melodie, Garfield i Scooby-Doo, w ramówce stacji znajdą się współczesne produkcje innych wytwórni z całego świata.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

75 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GoSAT GS250T2 H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GoSAT dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...