SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Farmer&Agro TV z licencją na Ukrainie

dodano: 2016-04-22 10:17 | aktualizacja: 2016-04-22 10:53
autor: RO | źródło: mediananny.com

Ukraina Na Ukrainie wystartuje kanał telewizyjny o gospodarce rolnej. Tamtejsza Narodowa Rada ds. telewizji i radia przyznała licencję na nadawanie satelitarne Farmer&Agro TV. Twórcą pomysłu jest firma Euromedia, która w grudniu ub.r. otrzymała pozwolenie na uruchomienie kanału historycznego Historia EM, a na początku marca 2016 roku na stworzenie kanału edukacyjno-kulturalnego Repetitor TV. Na razie żaden z nich nie wystartował.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Licencja dla Farmer&Agro TV jest ważna 10 lat. Dystrybucja dla widzów jest planowana w formie niekodowanej (FTA) z satelity Astra 4A (4,8°E). Ramówka ma zawierać około 30% zagranicznych treści, a resztę wypełniać mają produkcje krajowe. Koncepcja programowa zakłada 8 godzin emisji programów naukowych, 30 minut programów kulturalnych, 2 godziny filmów, półtora godziny rozrywki, godzinę programów informacyjnych, a 2 i pół godziny treści o innej tematyce. Na koniec firma (i tu uwaga) zakłada emisję programów o hodowli zwierząt i rolnictwie.

Euromedia nie określiła, z jakich środków zamierza finansować swoje kanały. Wcześniej jej przedstawiciele rozważali opcje wzięcia kredytu, korzystanie z dotacji, a nawet środków publicznych.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ferguson SmartHome Security Kit - zestaw startowy

Zestaw startowy z niezbędnymi elementami takimi jak centralka i podstawowe...

750 zł Więcej...

Antena DVB-T Digit 20dB MUX 8 niebieska

Antena Digit jest przeznaczona do pracy na zewnątrz budynków, zalecana...

85 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X10

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

999 zł Więcej...