reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Viaplay Sport News - nowy kanał od sierpnia

dodano: 2024-04-15 12:12
autor: Jerzy Kruczek | źródło: tipsbladet.dk

Viaplay Viaplay Sport News to nazwa nowego kanału, który w sierpniu br. zostanie uruchomiony przez Viaplay Group na duńskim rynku, gdzie działa już platforma streamignowa Viaplay. Będzie to stacja telewizyjna prezentująca informacje sportowe, a także rozmowy na temat bieżących wydarzeń ze świata sportu.

Viaplay
Viaplay


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Kiedy ruszy Viaplay Sport News?

Benjamin Munk Lund, menedżer ds. sportu w Viaplay Danmark, powiedział dla Tipsbladet, że nadawca jest w trakcie tworzenia „nowego, ekscytującego projektu sportowego, który da Duńczykom zupełnie nową ofertę sportową - mianowicie kanału z wiadomościami sportowymi”.

Viaplay Sport News miałby wystartować w sierpniu 2024 roku.
 

- Robimy to, ponieważ uważamy, że Duńczykom brakuje kanału z wiadomościami sportowymi i wierzymy, że możemy zrobić coś naprawdę fajnego. Taki jest plan i zamieściliśmy już kilka ogłoszeń o pracę, a także zdradzę, że z Viaplay Sport News ruszymy w drugiej połowie wakacji - mówi Benjamin Munk Lund (za tipsbladet.dk).

Co w ofercie Viaplay Sport News?

 

- Można się spodziewać kanału, który będzie oferował wiadomości sportowe i debaty na temat sportu. To tyle w skrócie. Będzie też zapewniał kochającym sport Duńczykom miejsce, w którym będą mogli uzyskać aktualne informacje o tym, co się wydarzyło i o tym, co będzie się działo w świecie sportu. Ale będzie to też miejsce, gdzie będą mogli uzyskać opinie na temat tego, co się dzieje. Zatem będą to zarówno wiadomości, jak i rozmowy oraz debaty na temat bieżących wydarzeń, ale centralnym punktem zawsze będzie to, co aktualne w świecie sportu - dodaje Benjamin Munk Lund (za tipsbladet.dk).

Co istotne, Viaplay Sport News nie będzie zajmował się wyłącznie sportami i ligami, do których prawa ma Viaplay. Jeśli będzie działo się coś ważnego np. w świecie tenisa, Viaplay również to uwzględni.

Gdzie Viaplay Sport News będzie dostępny?

Jak mówi Benjamin Munk Lund, nie ustalono jeszcze, za pośrednictwem jakich kanałów dystrybucji będzie w Danii dostępna ta nowa stacja telewizyjna z informacjami sportowymi.

Dodajmy, że niedawno w Holandii zadebiutował kanał Viaplay TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

559 zł Więcej...