reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Discovery: Sławomir Jurek dyrektorem marketingu

dodano: 2017-01-04 15:40
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Discovery Communications

Sławomir Jurek Discovery Discovery Networks CEEMEA (Europa Środkowo-Wschodnia, Bliski Wschód i Afryka), oddział Discovery Communications, powołało Sławomira Jurka na nowo utworzone stanowisko Creative & Marketing Director w Polsce. W nowej roli stanął on na czele zintegrowanych działów kreacji oraz marketingu, raportując bezpośrednio do Katarzyny Kieli, President & Managing Director Discovery Networks w regionie CEEMEA, która tymczasowo nadzoruje także rozwój biznesu w Polsce.

Discovery Networks


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sławomir Jurek dołączył do zespołu Discovery ponad rok temu, obejmując funkcję Branded Content Director CEEMEA. Na nowym stanowisku odpowiada odtąd za rozwój strategii komunikacyjnych i marketingowych dla flagowych marek nadawcy w Polsce, m.in. Discovery Channel, TLC i Eurosport. Jurek całościowo nadzoruje komunikację marketingową, on-air, digital oraz działania B2B, realizując podejście 360°. Przejął on obowiązki po dotychczasowym dyrektorze marketingu, Macieju Tkaczu, który rozstał się z firmą, aby podjąć nowe wyzwania zawodowe.
 

Sławek łączy w sobie długoletnie doświadczenie agencyjne w kreowaniu wizerunku marek, innowacyjne, holistyczne podejście, a także zrozumienie potrzeb komercyjnych. Jest człowiekiem pełnym pasji i zaangażowania, co z pewnością będzie atutem dla nowo powstałego działu. Jego nieszablonowe myślenie pozwoli nam jeszcze silniej angażować naszych widzów na wszelkich możliwych ekranach
– powiedziała Katarzyna Kieli, President & MD, Discovery Networks CEEMEA.

Przed dołączeniem do Discovery Sławomir Jurek przez ponad 20 lat pracował w renomowanych agencjach reklamowych w Polsce i zagranicą, pełniąc rolę dyrektora kreatywnego, m.in. w Leo Burnett, Momentum Worldwide, EURO RSCG 4D oraz Chief Idea Officer w Cheil Worldwide.
 
Sławomir Jurek - Creative & Marketing Director Discovery Networks CEEMEA w Polsce
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2990 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

415 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1590 zł Więcej...
reklama