reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Rusza bezpłatny kanał Formuły 1

dodano: 2024-04-28 12:46 | aktualizacja: 2024-04-28 18:34
autor: RO | źródło: formula1.com

Formuła 1 Viaplay F1 Formuła 1 startuje w Stanach Zjednoczonych z nową i bezpłatną usługą przesyłania strumieniowego. W jej ramach ma być zawarty 24-godzinny kanał Formula 1 Channel, który będzie pokazywał powtórki i najlepsze wydarzenia z wyścigów F1, F2, F3 i F1 Academy, pełne powtórki Grand Prix i filmy dokumentalne o wyścigach.

Formula 1 Channel [foto: formula1.com]
Formula 1 Channel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Widzowie będą mieli dostęp do wcześniej zaplanowanych programów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w tym powtórek wyścigów, szczegółowych skrótów i eksperckich analiz bieżących zawodów w sezonie, dostępnych 5 dni po każdym wydarzeniu.

Nowy kanał FAST będzie obsługiwany przez partnera C15 Studio i dostępny jedynie dla kibiców w Stanach Zjednoczonych. Dystrybucja obejmie wiodące serwisy, takie jak Samsung TV Plus, Amazon Freevee czy Pluto TV.

Popyt na F1 w Stanach Zjednoczonych jest najwyższy w historii - ma ponad 42 mln fanów i rekordową widownię. W związku z niedawnym rozwojem telewizji FAST (bezpłatnej z reklamami w streamingu) w USA, uruchomienie Formula 1 Channel odzwierciedla najnowsze trendy telewizyjne wśród fanów.
 

Wspólnie z C15 Studio mamy nadzieję rozwinąć kanał Formuły 1 w wiodący w branży produkt, który będzie uzupełniał naszą istniejącą ofertę transmisji na żywo w ESPN i F1 TV, aby zapewnić fanom naprawdę wszechstronne wrażenia z F1 przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

- skomentował Ian Holmes, dyrektor ds. mediów i tworzenia treści Formuły 1.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...