reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Big Asia wystartuje 1.06 w Rosji

dodano: 2017-04-19 20:57
autor: RO | źródło: cableman.ru

pilot telewizja nowe kanały Rosja uruchomi kanał telewizyjny Bolszaja Azja (Big Asia), którego tematyką będzie współpraca z Indiami. Potrzeba powstania takiego kanału jest podyktowana bieżącymi potrzebami ekonomicznymi i gospodarczymi obu krajów. W tym roku planowana jest dalsza ekspansja w ramach wielopłaszczyznowego partnerstwa z krajami Azji i wspólnej pracy na rzecz przedsięwzięć międzynarodowych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Uruchomienie kanału i strony internetowej bigasia.ru zostało zaplanowane na 1 czerwca 2017 roku. Ceremonia otwarcia odbędzie się w Petersburgu ramach pracy Międzynarodowego Forum Ekonomicznego. Nad rozwojem i wypełnieniem treści dla kanału będzie czuwać specjalna rada składająca się z ambasadorów wszystkich krajów Azji pracujących w Moskwie. Ramówka wypełni się wywiadami z ambasadorami w nowoczesnej formie lifestyle, np. w kuchni przy przygotowywaniu narodowych potraw.

Podstawą ramówki Big Asia będą programy o kulturze, nauce, tradycjach, gospodarce, polityce, historii, sporcie, religii, przyrodzie i specjałach kulinarnych. Na jeden kraj ma przypadać jedna godzina programu dziennie. Ponadto nie zabraknie codziennych informacji z krajów Azji, filmów dokumentalnych i fabularnych produkcji azjatyckiej.

Big Asia stanie się platformą medialną, tworzoną w celu rozwijania rosyjsko-azjatyckich stosunków i wszechstronnego partnerstwa.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

415 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Mini PC LibreElec 4K

Mini PC na systemie LibreElec, z procesorem AMLogic S905X na...

350 zł Więcej...
reklama