reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Puls z rekordem - ponad 10 proc. udziałów

dodano: 2017-06-19 15:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Telewizja Puls TV Puls Puls 2 Puls2 Jak poinformował nadawca, stacja TV Puls po raz kolejny w tym roku odnotowuje rekordową oglądalność. Po wynikach maja, w niedzielę, 18 czerwca padł nowy rekord - TV Puls osiągnęła ponad 10 proc. udziałów w grupie DVB-T (SHR, 16-49), co dało stacji drugie miejsce w rankingu. Jednocześnie był to najlepszy wynik TV Puls w tym roku wśród widzów naziemnej telewizji cyfrowej (NTC). Na jesień br. Telewizja Puls, nadawca kanałów TV Puls i Puls 2, zapowiada ekspansję - m.in. serial „Lombard. Życie pod zastaw” i serial we współpracy z Artramą i Tadeuszem Lampką.

Telewizja Puls TV Puls Puls 2 Puls2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rekord roku Telewizja Puls odnotowała również jako nadawca, łącznie dla obu kanałów - 16,61 proc. wśród widzów telewizji naziemnej (SHR, DVB-T 16-49) i 8,45 proc. w grupie komercyjnej (SHR, All 16-49).

Rekordowe udziały można zaobserwować również wśród widzów TV Puls w grupie komercyjnej All 16-49 - 6,05 proc. SHR. Jest to najlepszy wynik TV Puls w tej grupie od lipca 2016 roku. Jednocześnie TV Puls po raz czwarty w historii znalazła się na trzecim miejscu oglądalności kanałów. To kolejny taki rekord - poprzednie miały miejsce 21 maja 2017 roku oraz 10 kwietnia i 29 maja 2016 roku (więcej tutaj i tutaj).

- Znakomita oglądalność TV Puls w niedzielę, 18 czerwca br. to tylko przedwakacyjna zapowiedź doskonałej oferty, jaką Telewizja Puls szykuje na sezon jesienny - informuje nadawca. Oprócz zagranicznych hitów z gwiazdorską obsadą znajdą się dwie produkcje własne - serial „Lombard. Życie pod zastaw” realizowany ze Studiem A (więcej tutaj) oraz serial obyczajowy, który powstaje we współpracy z Artramą i Tadeuszem Lampką (więcej tutaj).
 
Katarzyna Kołeczek w programie „Ale numer!”, emitowanym w TV Puls, foto: Telewizja Puls
Katarzyna Kołeczek w programie „Ale numer!”, emitowanym w TV Puls, foto: Telewizja Puls

 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ SOLO 4K + dysk 1TB

Vu+ SOLO 4K - najnowszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

1750 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO 4K wersja DVB-T2/C

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

650 zł Więcej...

Osprzęt VU+ obudowa HDD Zero 4K

Dodatkowa obudowa na dysk do Zero 4K

180 zł Więcej...
reklama