reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ABOX42 z rozwiązaniem inteligentnego domu

dodano: 2017-09-13 13:29
autor: Janusz Sulisz | źródło: ABOX42

ABOX42 dotIO ABOX42, niemiecki dostawca odbiorników IPTV i DVB, zaprezentuje podczas wystawy IBC2017 w Amsterdamie nową platformę inteligentnego domu dotIO dedykowaną operatorom płatnej telewizji, operatorom usług internetowych oraz mobilnych.

ABOX42 dotIO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
dotIO to w pełni zarządzane rozwiązanie typu end-to-end umożliwiające operatorom generowanie dodatkowych strumieni przychodów poprzez otwarcie nowych modeli biznesowych.
 

- Ze względu na to, że marże na usługi internetowe, telefoniczne i telewizyjne maleją, operatorzy muszą szukać innego głównego źródła przychodu. Usługi inteligentnego domu to świetna szansa z zarobkowego punktu widzenia, aczkolwiek może to być trudne do wdrożenia - powiedział Matthias Greve, dyrektor generalny i założyciel ABOX42. - Będąc rozwiązaniem typu white label, nasza nowa, domowa platforma inteligentnego domu ABOX42 dotIO ułatwia wdrożenie, umożliwiając operatorom szybkie wejście w nową przestrzeń usługową, tworzenie dodatkowych strumieni przychodów i zmniejszenie wskaźnika rezygnacji.

Rozwiązanie obejmuje bramę ABOX42 H38, szereg niezbędnych czujników, usługę w chmurze, aplikacje mobilne na iOS i Androida oraz panel sterowania służący do monitorowania usług w czasie rzeczywistym.

Według zapewnień ABOX42, rozwiązanie jest w pełni obsługiwane i zarządzane 24/7 przez ekspertów z tej firmy oraz oferuje płynną integrację z istniejącymi systemami CRM i billingowymi. Dane są zbierane niezależnie od informacji o klientach.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 Twin S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

900 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...

Transmiter HDMI LKV388N do max. 50m

Bezprzewodowy transmiter HDMI Urządzenie pozwala na przesłanie na odległość sygnału...

670 zł Więcej...
reklama