reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kyivstar z telewizją za darmo w Charkowie

dodano: 2024-04-23 19:34
autor: KuKa | źródło: mediasat.info

Kyivstar TV W związku z atakiem na wieżę telewizyjną w Charkowie na Ukrainie i próbami ograniczenia przez Rosję dostępu do informacji dla mieszkających tam Ukraińców, operator platformy OTT Kyivstar TV wprowadził bezpłatny dostęp do swoich usług.

Ukraina


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
22 kwietnia br. Rosja zaatakowała wieżę telewizyjną w Charkowie, próbując zniszczyć sieć naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2.

Operator Kyivstar TV zaoferował darmowy dostęp do informacji i innych treści na czas kryzysu - wystarczy skorzystać z kodu promocyjnego KHARKIV. Aby aktywować kod promocyjny, należy pobrać aplikację Kyivstar TV, przejść bezpłatną autoryzację za pomocą numeru telefonu, a następnie w polu "Wpisz kod promocyjny" w sekcji "Profil" wprowadzić hasło KHARKIV. Dzięki temu zostanie aktywowany próbny dostęp do pakietu Premium HD.

Z promocji Kyivstar TV mogą skorzystać abonenci wszystkich operatorów komórkowych i dostawców Internetu. Platforma jest dostępna z jednego konta na 5 urządzeniach jednocześnie.

Kyivstar TV to wspólny projekt internetowy firm 1+1 Media i Kyivstar, założony w 2019 roku.
Jest to platforma OTT zawierająca setki tysięcy godzin ukraińskich i zagranicznych treści, programy na żywo i ekskluzywne premiery.

Operator platformy satelitarnej Viasat UA również wprowadził specjalną ofertę dla mieszkańców Charkowa.
To nowy pakiet o nazwie "Wolność narodowa", który w okresie promocyjnym przez 6 miesięcy będzie kosztował 49 hrywien miesięcznie. Klienci uzyskają dostęp do ponad 120 kanałów o różnej tematyce (film, sport, dokument, dzieci, rozrywka). Później subskrypcja zostanie przeniesiona do ceny regularnej 99 hrywien, a nazwa pakietu zostanie zmieniona na "Narodowy". Oferta obowiązywać będzie od 23 kwietnia do 31 maja 2024 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...