reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rosyjski kanał Ukraina 24 w zagranicznych hotelach

dodano: 2017-09-20 18:42
autor: RO | źródło: telekritika.ua/unian.ua

Ukraina 24 Hotelarskie sieci kablowe za granicą posiadają w ofercie kanał Ukraina 24, który jest rosyjskim kanałem. O tym na Facebook'u pisze przewodnicząca ukraińskiego Komitetu ds. Wolności Słowa i Polityki Informacyjnej, Wiktoria Siumar.

Ukraine 24


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według niej, na antenie tego kanału prawie całą dobę pojawia się jeden program – „Sekrety kobiecego szczęścia”. To rodzaj studia urządzonego w stylu lat 80-tych, gdzie kobiety na tle plastikowych owoców w wazonie zastanawiają się nad listą 140 wymagań stawianych prawdziwemu mężczyźnie. Program wymieniany jest okresowo na inny – o kuchni molekularnej.

W związku z tym deputowana postanowiła napisać wniosek do Ministerstwa Spraw Zagranicznych i ambasady z pytaniem, co zostało zrobione, żeby nie pozwalać Rosjanom wykorzystywać markę Ukrainy i jak ogólnie przedstawia się sprawa z dystrybucją w sieciach kablowych innych kanałów ukraińskiej telewizji.

Kanał Ukraina 24 znany jest wśród widzów w Polsce dzięki transmisji na satelicie Eutelsat Hot Bird 13E (13°E) z częstotliwości 10,815 GHz, pol. H (SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK). Emisja jest prowadzona od 8 maja 2017 roku. Stacja wystartowała w kwietniu 2014 roku i około dwa lata była dystrybuowana przez satelity Amos (4°W). Już wtedy ukraiński regulator miał zastrzeżenia do nadawcy, który emitował program bez ukraińskiej licencji. Ogólnie Ukraina 24 posiada chrześcijańską tematykę, ale kto dokładnie stoi za projektem, pozostaje zagadką.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Karta USB WiFi Vu+ 300Mbps

Karta USB WiFi specjalna wersja do tunerów Vu+. Działa również...

89 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa dookólna KORONA

Radiowo-telewizyjna antena szerokopasmowa o dookólnej charakterystyce na samochód z mocnym...

89 zł Więcej...
reklama