reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Białoruś odnawia licencje na zagraniczne kanały

dodano: 2018-01-30 13:07 | aktualizacja: 2018-01-30 21:17
autor: RO | źródło: cableman.ru

Białoruś Ministerstwo Informacji Białorusi poinformowało o zakończeniu w styczniu 2018 roku okresu ważności zezwoleń na nadawanie wielu zagranicznych kanałów. Zgodnie z lokalnym prawem, operator łączności powinien nie później, niż na 15 dni roboczych przed upływem terminu ważności licencji, zwrócić się do resortu z oświadczeniem o wydanie nowego pozwolenia na rozpowszechnianie środków masowego przekazu.

Telewizja kanały


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Białoruski resort przedłużył licencje dla niektórych kanałów. Nadawanie kontynuują Fine Living Network, АМС, MGM Networks HD, Music Box, Travel Channel, Travel Channel HD, History, TNT Music, Zee Russia i Live Music Channel. Formy i treści pozostają bez zmian. Inni nadawcy kanałów, znajdujący się w spisie, są zwolnieni od uzyskania licencji.

Na początku listy z upływającym terminem ważności licencji znajdują się m.in. Boomerang, HD Media 3D, Candy TV i Raz TV. Z tego powodu dla kanałów nie wydano jeszcze nowych pozwoleń.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD AX 410

Najtańszy dekoder cyfrowy HDTV marki Opticum do współpracy z kartami...

129 zł Więcej...

Odbiornik VU+ UNO 4K SE

Vu+ UNO 4K SE - najnowszy tuner Vu+ 4K od...

1199 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD S2X MS

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1400 zł Więcej...
reklama