reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eleven Sports i Testa Communications z nagrodą DEMES 2017

dodano: 2018-03-23 15:32 | aktualizacja: 2018-03-23 16:00
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Eleven Sports

Eleven Sports Testa Demes 2017 Telewizja Eleven Sports i współpracująca z nią agencja Testa Communications otrzymały nagrodę DEMES 2017 podczas XIV Gali Sportu i Biznesu w Warszawie. Prestiżowe wyróżnienie przyznano w kategorii „Social Media”. Kapituła plebiscytu przyznając nagrodę kierowała się takimi kryteriami, jak: zasięg, efektywność i interaktywność kampanii, popularność, innowacyjność, oryginalność oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii.

Eleven Sports


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dla Eleven Sports i Testa Communications media społecznościowe są ważnym narzędziem komunikowania się z kibicami i budowania aktywnej społeczności fanów. Profile stacji w takich serwisach, jak Facebook, Twitter, Youtube czy Instagram w istotny sposób uzupełniają transmitowane wydarzenia. Jako znaczące wsparcie kanałów telewizyjnych dostarczają widzom jeszcze więcej emocji i rozrywki, które w przypadku sportu odgrywają kluczowe znaczenie.

Eleven Sports zanotował rekordowe wzrosty szczególnie na Facebooku, gdzie publikowane są unikatowe treści oraz duża liczba materiałów wideo. Podczas najciekawszych wydarzeń wykorzystywane jest narzędzie Facebook LIVE, co za każdym razem spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem fanów.

Gala wręczenia Nagród Biznesu Sportowego odbyła się w czwartkowy wieczór, 22 marca w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie i była zwieńczeniem Forum Sportu i Biznesu SportBiz. Doceniono także dziennikarzy Eleven Sports, Mateusza Święcickiego i Filipa Kapicę, którzy znaleźli się w finałowej trójce duetów nominowanych w kategorii „Osobowość Mediów”.
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel bez wiercenia - super płaski

Przejściówka 20cm umożliwiająca przejście kabla antenowego do anteny satelitarnej lub...

18 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

Konwerter Twin Opticum AX Black Buster 0.1dB

Bardzo tani, podwójny konwerter Universal Twin produkcji Opticum z czarno-czerwonej...

35 zł Więcej...
reklama