reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eleven Sports i Testa Communications z nagrodą DEMES 2017

dodano: 2018-03-23 15:32 | aktualizacja: 2018-03-23 16:00
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Eleven Sports

Eleven Sports Testa Demes 2017 Telewizja Eleven Sports i współpracująca z nią agencja Testa Communications otrzymały nagrodę DEMES 2017 podczas XIV Gali Sportu i Biznesu w Warszawie. Prestiżowe wyróżnienie przyznano w kategorii „Social Media”. Kapituła plebiscytu przyznając nagrodę kierowała się takimi kryteriami, jak: zasięg, efektywność i interaktywność kampanii, popularność, innowacyjność, oryginalność oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii.

Eleven Sports


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dla Eleven Sports i Testa Communications media społecznościowe są ważnym narzędziem komunikowania się z kibicami i budowania aktywnej społeczności fanów. Profile stacji w takich serwisach, jak Facebook, Twitter, Youtube czy Instagram w istotny sposób uzupełniają transmitowane wydarzenia. Jako znaczące wsparcie kanałów telewizyjnych dostarczają widzom jeszcze więcej emocji i rozrywki, które w przypadku sportu odgrywają kluczowe znaczenie.

Eleven Sports zanotował rekordowe wzrosty szczególnie na Facebooku, gdzie publikowane są unikatowe treści oraz duża liczba materiałów wideo. Podczas najciekawszych wydarzeń wykorzystywane jest narzędzie Facebook LIVE, co za każdym razem spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem fanów.

Gala wręczenia Nagród Biznesu Sportowego odbyła się w czwartkowy wieczór, 22 marca w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie i była zwieńczeniem Forum Sportu i Biznesu SportBiz. Doceniono także dziennikarzy Eleven Sports, Mateusza Święcickiego i Filipa Kapicę, którzy znaleźli się w finałowej trójce duetów nominowanych w kategorii „Osobowość Mediów”.
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

650 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 65 cm

stalowa antena 65 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

139 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

369 zł Więcej...
reklama