reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

W Rosji pojawił się kanał Go

dodano: 2018-04-29 10:06
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

Telewizja telewizor W Rosji 26 kwietnia br. wystartował nowy kanał telewizyjny Go, przeznaczony dla widzów od 10 do 25 lat. Treści dla kanału dostarczą blogerzy i transmisje wideoblogów już opublikowanych w serwisie YouTube. Współpraca z blogerami ma przynieść nowe i oryginalne treści.

Rosja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Go jest inwestycją prywatną. Na potrzeby funkcjonowania kanału wynajęto zaplecze techniczne i sprzętowe agencji informacyjnej Rossija Siegodnia. Stacja w zakresie dystrybucji sygnału współpracuje z Cyfrowe telewidenije, wspólnym przedsięwzięciem medialnym VGTRK i Rostelekom.

Nadawca wyjaśnia, że YouTube nie dla wszystkich jest domowym środowiskiem. Są tacy, którzy wolą wygodnie oglądać telewizję i to właśnie dla nich powstał kanał Go.

W oficjalnym oświadczeniu czytamy, że ramówkę wypełnią programy z cyklu podróżowania show, psikusów, przeglądów aut, streamowania gier, sportowych wyzwań i innych blogerskich treści. Twarzami kanału będą znani i początkujący blogerzy, którzy poprowadzą własne programy. Będą rady odnośnie fitness, podróżowania po świecie bez pieniędzy i telefonu czy omówienia opuszczonych terenów na naszej planecie.

Przekaz Go jest prowadzony w sposób nieszyfrowany (FTA) w wiązce rosyjskiej satelity ABS-2 (75°E) na częstotliwości 10,985 GHz, pol. H (SR: 35007, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK). Twórcy projektu negocjują z dużymi operatorami płatnej telewizji na wprowadzenie do ich pakietów.

Źródło: telesputnik.ru
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Antena Funke YagiNX dla MUX 8

Wysokiej jakości telewizyjna antena szerokopasmowa Funke YagiNX. Zaprojektowana w Holandii...

129 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama