reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraińska EU Music naruszyła czas żałoby

dodano: 2018-05-14 19:21
autor: RO | źródło: mediananny.com

płonąca świeca Ukraińska stacja telewizyjna EU Music, emitująca głównie teledyski, została skontrolowana przez Narodową Radę ds. telewizji i radia za naruszenia odnotowane w Dniu Pamięci 75. rocznicy koriukiwskiej tragedii (1 marca). Za decyzją głosowali wszyscy członkowie krajowego regulatora. EU Music jest dystrybuowana w sieciach kablowych i IPTV na Ukrainie.

EU Music


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nieplanowany monitoring Narodowej Rady ujawnił brak minuty ciszy o godz. 12:00 oraz symbolu „płonącej świecy” w czasie przerw reklamowych. Nie jest znana przyczyna, dlaczego wyniki weryfikacji ogłoszono dopiero teraz.

Kanał EU Music nie spełnił wymagań stawianych krajowym nadawcom, a tym samym dotrzymał towarzystwa innemu nadawcy ZIK, który też został skontrolowany bez zapowiedzi.

Koriukiwska tragedia to masowe ludobójstwo w miejscowości Koriukiwka w obwodzie czernihowskim Ukrainy. Do zdarzenia doszło w dniach 1-2 marca 1943 roku z oddziałami SS, ukraińskiej policji pomocniczej i żołnierzami węgierskiej 105. dywizji generała-lejtnanta Zołtana Jogana Ałdia-Papa. W wyniku akcji zginęło około 6700 ludzi, co czyni wydarzenie kilka razy większym od znanych masowych zabójstw w białoruskiej wsi Chatyń, czeskiej Lidice i francuskiej Oradour-sur-Glane.

Źródło: mediananny.com
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena szerokopasmowa Log 2-69 HV ze wzm. 25dB

Dobrze zaprojektowana, polska antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej...

99 zł Więcej...

Kabel bez wiercenia - super płaski

Przejściówka 20cm umożliwiająca przejście kabla antenowego do anteny satelitarnej lub...

18 zł Więcej...

Konwerter Twin Opticum AX Black Buster 0.1dB

Bardzo tani, podwójny konwerter Universal Twin produkcji Opticum z czarno-czerwonej...

35 zł Więcej...
reklama