reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

VOD w ramach Platformy Hybrydowej TVP

dodano: 2014-05-09 14:50 | aktualizacja: 2014-05-09 14:54
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVP

VOD TVP vod.tvp.pl Biblioteka materiałów wideo na życzenie (VOD) w ramach Platformy Hybrydowej TVP ruszy 26 maja 2014 roku. Wszystkie materiały VOD będą udostępniane widzom nieodpłatnie. Dzięki bogatej bibliotece VOD widzowie będą mogli oglądać audycje emitowane na wszystkich antenach Telewizji Polskiej: seriale, filmy fabularne, dokumenty, programy publicystyczne, kulturalne, serwisy informacyjne i sportowe. Biblioteka będzie na bieżąco wzbogacana o kolejne pozycje.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Już od 26 maja widzowie będą mieli dostęp do ponad 36 tysięcy materiałów wideo, w tym najbardziej popularnych i lubianych seriali TVP takich jak: „M jak Miłość”, „Barwy szczęścia”, „Klan”, „Ranczo”, „Na dobre i na złe” czy posiadającego stałe grono fanów serialu „Moda na sukces” oraz pozycje rozrywkowe np. „The Voice of Poland”, jak również publicystyczne, kulturalne, sportowe i programy informacyjne.

Usługa VOD na Platformie Hybrydowej TVP będzie dużym udogodnieniem dla widzów, którzy bez konieczności zmiany odbiornika będą mogli w łatwy i bezpośredni sposób korzystać z oferty Telewizji Polskiej, zarówno z bieżących pozycji programowych, jak i archiwalnych programów TVP. Materiały wideo będzie można odtwarzać dowolną ilość razy; nie będzie ich można natomiast zapisywać na dysku. Z biblioteki VOD na Platformie Hybrydowej TVP będzie można korzystać zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju, z wyłączeniem terytorium Ameryki Płn. i Ameryki Płd.

Platforma Hybrydowa TVP jest połączeniem tradycyjnej telewizji oraz Internetu. Poszerza telewizyjną ofertę programową o treści internetowe. Z usługi mogą korzystać widzowie naziemnej telewizji cyfrowej korzystający z podłączonych do Internetu odbiorników z funkcją HbbTV (telewizor lub dekoder). Dostępność serwisów HbbTV jest sygnalizowana wyświetleniem na ekranie czerwonej kropki. Po wciśnięciu oznaczonego na czerwono przycisku na pilocie uzyskuje się dostęp do serwisu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus Mini

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...
reklama