reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVP World wraca na antenę

dodano: 2024-03-08 17:41 | aktualizacja: 2024-03-08 17:55
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVP

TVP World Od 11 marca TVP World – anglojęzyczny, całodobowy kanał informacyjny i portal Telewizji Polskiej, wznawia nadawanie po blisko trzymiesięcznej przerwie. Program będzie dostępny w sieciach kablowych, na platformach cyfrowych (m.in. Sling TV w USA) oraz online na stronie tvpworld.com i w aplikacjach TVP. Wkrótce zostanie też ponownie uruchomiona transmisja naziemna na Litwie, w Estonii i Austrii, a także na MUX 6 w Polsce.

TVP
TVP World


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Naszym głównym celem jest informowanie świata o tym, co dzieje się w Polsce i w otaczającym nas regionie Europy Centralnej i Wschodniej, a zwłaszcza w walczącej Ukrainie. Będziemy objaśniać znaczenie relacjonowanych wydarzeń i dlaczego są one ważne dla reszty świata

– mówi Michał Broniatowski, dyrektor - redaktor naczelny TVP World.

TVP World wystartował w listopadzie 2021 r.

Misją kanału jest edukacja i popularyzacja tematyki wschodnioeuropejskiej – od newsów, przez historię, technologię, kulturę i biznes.

Od 11 marca program będzie nadawany z nowego studia, na antenie będą pojawiać się też wiadomości kulturalne oraz wywiady i reportaże, a dziennikarze TVP World będą bezpośrednio relacjonować najważniejsze wydarzenia z regionu.

W planach jest również uruchomienie w najbliższej przyszłości serwisów informacyjnych w języku niemieckim, rosyjskim i ukraińskim.

11 marca wróci też portal www.tvpworld.com.

W ciągu najbliższych kilku dni program TVP World będzie ponownie dostępny również w aplikacjach TVP VOD, TVP GO, TVP World, na terenie Wielkiej Brytanii w ramach platformy Freeview oraz w sieciach kablowych i IPTV na terenie Litwy, Słowacji, Łotwy, Ukrainy, a także online w ramach platform OTT: Sweet.tv, Megogo, simpliTV, Yettel TV, Newsplayer+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...