reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Puls: „Sezon na misia 3” i „Smak zemsty”

dodano: 2014-05-11 11:58 | aktualizacja: 2014-05-11 12:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

TV Puls - Premierami tygodnia 24-30 maja 2014 roku w TV Puls będą pokazywane po raz pierwszy w telewizji ogólnodostępnej filmy: „Company of heroes: Oddział bohaterów” - film akcji z Vinnym Jonesem, „Smak zemsty” z polskim akcentem w postaci Krzysztofa Soszyńskiego - zawodnika MMA oraz doskonała komedia z Adamem Sandlerem i Katie Holmes - „Jack i Jill”. Dla całej rodziny przygotowaliśmy pełnometrażowe animacje „Sezon na misia 3” oraz „Przygody Kubusia Puchatka” - informuje nadawca.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Oprócz tego w omawianym tygodniu będziemy kontynuować serial „Don Matteo” (7. i 8. sezon), włoską wersję „Ojca Mateusza”. Jak zwykle zapraszamy też na kolejne odcinki „Spartakusa: Wojny potępionych”, który u nas ma swoją premierę w ogólnopolskiej telewizji, kultowy brytyjski serial „Mała Brytania” oraz serię „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu, której nie pokazywała jeszcze żadna telewizja - zapowiada nadawca.

Propozycje TV Puls od 24 do 30 maja 2014 roku:

Filmy:

„Kariera Nikosia Dyzmy”
komedia, Polska 2002, reż. Jacek Bromski, występują: Cezary Pazura, Anna Przybylska, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Figura, Andrzej Grabowski, Krzysztof Globisz, Krzysztof Pieczyński, Krzysztof Kowalewski, Sylwester Maciejewski, Emilian Kamiński, Katarzyna Paskuda, Aleksandra Kisio, Andrzej Zaborski, Agnieszka Orzechowska, Danuta Rinn, Kamil Durczok
emisja: sobota, 24 maja 2014 roku o 20:00

Doskonała komedia z plejadą polskich aktorów. Pracownik zakładu pogrzebowego - Nikoś Dyzma - obdarzony zdolnością wygłaszania porywających przemówień, zdobywa zaproszenie na dyplomatyczny raut. Postanawia udać się na przyjęcie. Podczas imprezy ktoś oblewa go trunkiem. Wściekły Dyzma wywołuje awanturę, obrzucając winowajcę wyzwiskami. Ten epizod staje się punktem zwrotnym w jego życiu. Okazuje się bowiem, że zwymyślał samego wiceprezesa Macieja Terkowskiego. Wieść o tym, że tajemniczy rudowłosy mężczyzna nie zawahał się publicznie ubliżyć wysoko postawionemu politykowi, szybko dociera do wszystkich uczestników bankietu. Odtąd o sympatię Nikosia zaczyna zabiegać wielu ludzi, między innymi przedsiębiorca - Roman Kiliński - i senator - Anna Walewska. Dyzma szybko uznany zostaje za człowieka, który może wszystko załatwić. Jest to pierwszy krok Nikosia do osiągnięcia politycznego i finansowego sukcesu.

„Potępiony” („The Condemned”)
akcja, USA 2007, reż. Scott Wiper, występują: Steve Austin, Vinnie Jones, Robert Mammone, Tory Mussett
emisja: sobota, 24 maja 2014 roku o 22:10

Joe Conrad oczekuje na wyrok śmierci w jednym z najbardziej skorumpowanych więzień Ameryki. Pewnego dnia dowiaduje się, że został „wykupiony” przez bogatego producenta telewizyjnego, który chce go wykorzystać w swoim nowym medialnym projekcie. Na bezludnej wyspie odbędzie się krwawe show, oglądane przez miliony telewidzów. Dziesięciu skazańców stoczy tam walkę o przetrwanie. Ten, któremu uda się wyeliminować pozostałych, otrzyma w nagrodę wolność...

„Niedziela Z Gwiazdami”
„Company of heroes: Oddział bohaterów” („Company of heroes”) - premiera
akcja, USA 2013, reż. Don Michael Paul, występują: Tom Sizemore, Vinnie Jones, Neal McDonough, Jürgen Prochnow, Dimitri Diatchenko
emisja: niedziela, 25 maja 2014 roku o 20:00

Akcja filmu „Company of heroes: Oddział bohaterów” rozgrywa się podczas drugiej wojny światowej. Oddział amerykańskich żołnierzy odkrywa zaawansowaną technologicznie bombę. Opracowują plan odnalezienia naukowca zajmującego się jej stworzeniem i wywiezienia go z kraju w zamian za przekazanie planów broni.

„Sezon na misia 3” („Open Season 3”) - premiera
animacja, USA 2011, reż. Cody Cameron
emisja: środa, 28 maja 2014 roku o 20:00

Bohaterowie filmu „Sezon na misia 3” - Boguś, Elliot oraz ich leśni przyjaciele przeżyją nową przeygodę która tym razem rozegra się w wielkim cyrku. Gdy kumple Bogusia nie mogą wziąć udziału w męskiej wyprawie, miś decyduje się wyruszyć na wycieczkę sam. Napotykając na swojej drodze cyrk, Boguś zamienia się miejscami z występującym tam, podobnym do niego niedźwiedziem grizzly i przejmuje jego rolę w przedstawieniu. Jednak gdy cyrkowcy decydują się na powrót do Rosji, zaczyna się wyścig z czasem, podczas którego Elliot, wiewiór McSquizzy, Pan Kabanos i reszta paczki muszą uratować Bogusia zanim będzie za późno.

„Czwartek Z Humorem”
„Jack i Jill” („Jack And Jill”) - premiera
komedia, USA 2011, reż. Dennis Dugan, występują: Adam Sandler, Katie Holmes, Elodie Tougne, Rohan Chand
emisja: czwartek, 22 maja 2014 roku o 20:00

Bohaterem filmu „Jack i Jill” jest Jack (Adam Sandler), stateczny ojciec rodziny, pracownik agencji reklamowej w Los Angeles. Raz do roku, na Święto Dziękczynienia odwiedza go siostra bliźniaczka - Jill (Adam Sandler), która jego uporządkowanego życie wywraca do góry nogami.

„Smak zemsty” („Tapped”) - premiera
akcja, Kanada 2013, reż. Allan Ungar, występują: Cody Hackman, Michael Biehn, Krzysztof Soszyński, Anderson Silva
emisja: piątek, 30 maja 2014 roku o 20:00

Główny bohater filmu „Smak zemsty” - Michael Shaw zostaje skazany na prace społeczne w szkole karate. Wkrótce postanawia zakwalifikować się do turnieju MMA. Tam spotyka mężczyznę, który 10 lat wcześniej zamordował jego rodzinę i postanawia się na nim zemścić. Zaczyna intensywne treningi, by na ringu pokonać swojego największego przeciwnika, i tym samym pomścić rodzinę.

„Teksańska masakra piłą mechaniczną II” („Texas Chainsaw Massacre II”) - premiera
horror, USA 1986, reż. Tobe Hooper, występują: Dennis Hopper, Caroline Williams, Jim Siedow, Bill Moseley
emisja: noc z piątku na sobotę, z 30 na 31 maja 2014 roku o 00:25

„Teksańska masakra piłą mechaniczną II" to kontynuacja głośnego horroru Tobe Hoopera. Akcja rozgrywa się w latach 80., ponad dekadę później od umorzenia śledztwa w sprawie zamordowania grupy nastolatków piłą mechaniczną. Kolejny raz, ludzie znikają w niewyjaśnionych okolicznościach. Sprawą zajmuje sie niestrudzony szeryf, Lefty, który chce wreszcie rozwikłać zagadkę i dopaść winnych. Z pomocą przychodzi mu reporterka radiowa, która przypadkiem, podczas rozmowy ze słuchaczami nagrywa dźwięki ataku kanibali. Taśma przywołuje wspomnienie zbrodni sprzed lat. By przestraszyć zabójców, nagranie zostaje puszczone w radio. Niestety, efekt jest przeciwny do zamierzonego, rodzina kanibali postanawia pozbyć sie wszystkich niewygodnych osób i świadków sprzed lat.

Programy podróżnicze:

„Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas”
Polska, 2014
emisja: w niedziele o 9:30

Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał duch pierwszych, amerykańskich osadników. Wojciech Cejrowski w charakterystyczny dla siebie inteligentny i dowcipny sposób opowie o tak nieodłącznych elementach Teksasu, jak ranczo, bydło, broń palna, kowboje, rodeo czy ropa naftowa (więcej tutaj).

Animacje:

„SpongeBob Kanciastoporty” („SpongeBob SquarePants”)
animacja, USA 1999
emisja: poniedziałek-piątek o 8:00 i 18:30

SpongeBob to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery i chce być najlepszym kucharzem świata. W wolnych chwilach świetnie się bawi i zawsze pakuje się w tarapaty. „SpongeBob Kanciastoporty” jest emitowany w TV Puls w ramach współpracy strategicznej Telewizji Puls i Viacom International Media Networks (VIMN) (więcej tutaj i tutaj).

„Przygody Kubusia Puchatka” („The Many adventures of Winnie the Pooh”)
animacja, USA 1977, reż. John Lounsbery, Maria Piotrowska (reż. wersji polskiej), Wolfgang Reitherman
emisja: sobota, 24 maja 2014 roku o 12:00

Magiczny film Walta Disneya zabiera nas do Stumilowego Lasu - świata Kubusia Puchatka oraz jego przyjaciół: rozbrykanego Tygryska, rozsądnego Królika, uroczego Prosiaczka i zamyślonego Kłapouchego. To klasyczna opowieść o przygodach uroczego misia o bardzo małym rozumku, która wzbudza zachwyt od pokoleń. Nagrodzona Oscarem animacja i zachwycająca ścieżka dźwiękowa z niezapomnianymi utworami sprawia, że ta ponadczasowa historia zauroczy całą rodzinę.

Seriale:

„Don Matteo” 7,8
obyczajowy, Włochy 2009, występują: Terence Hill, Nino Frassica, Natalie Guetta, Simone Montedoro, Francesco Scali
emisja: poniedziałek-piątek około 8:00

„Don Matteo" to włoski serial kryminalny dla całej rodziny, który opowiada historię katolickiego księdza - detektywa. Tytułowy bohater, grany przez Terenca Hilla, to pogodny proboszcz parafii św. Jana, którego znakiem rozpoznawczym jest sutanna, kapelusz i rower. Don Matteo oprócz zwykłej posługi duszpasterskiej, hobbystycznie zajmuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. Służy pomocą policji oraz wszystkim potrzebującym wsparcia, również przestępcom.

„Spartakus: Wojna potępionych” (Spartacus - Season 3: War of the Damned”)
akcja, USA 2013, występują: Liam McIntyre, Manu Bennett, Dustin Clare, Todd Lasance, Ellen Hollman, Cynthia Addai-Robinson
emisja: w niedziele po 22:00

Dzięki TV Puls premierę w ogólnopolskiej telewizji będzie miał najnowszy, trzeci sezon spektakularnego serialu „Spartakus: Wojna potępionych”. Po śmierci Gaiusa Claudiusa Glabera, którego armia została pokonana przez ludzi Spartakusa, rebelianci odnoszą kolejne zwycięstwa. Zbuntowanych niewolników szybko przybywa. Spartakus szykuje się do ostatecznej bitwy, która przesądzi o losach Republiki Rzymskiej. W postać Spartakusa po raz kolejny wciela się Liam McCantyre, znany m.in. z serialu „Pacyfik”.

„Mała Brytania” („Little Britain”)
serial komediowy, Wielka Brytania 2003, występują: Matt Lucas, David Walliams, Anthony Head, Paul Putner
emisja: we wtorki około 23:00

Serial „Mała Brytania” w zabawny sposób ukazuje życie kilku Brytyjczyków. Wśród nich znajduje się Emily - beztroski transwestyta, który wprowadza się do domku nad morzem. Jason, namiętnie zakochany w babci swojego najlepszego przyjaciela. Daffyda, który jest jedynym gejem we wsi oraz wiele barwnych postaci, które pomogą odpowiedź widzom na pytanie, kim tak naprawdę są Anglicy (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

Mavic Air 2 to następca lubianego Mavic Air z poprawioną...

5 190 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...
reklama