reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu w TV Puls

dodano: 2014-03-18 17:22 | aktualizacja: 2014-03-18 19:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

TV Puls W niedzielę, 27 kwietnia 2014 roku TV Puls rozpocznie emisję premierowej serii „Wojciech Cejrowski. Boso” nakręconej w Teksasie. Kanał pokaże osiem nieemitowanych wcześniej w żadnej telewizji odcinków programu, które wyprodukowano specjalnie dla Telewizji Puls.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał duch pierwszych, amerykańskich osadników.

Wojciech Cejrowski w charakterystyczny dla siebie inteligentny i dowcipny sposób opowie o tak nieodłącznych elementach Teksasu, jak ranczo, bydło, broń palna, kowboje, rodeo czy ropa naftowa.

„Wojciech Cejrowski. Boso” - nowa seria, emisja w niedziele (od 27 kwietnia 2014 roku) o 9:00 w TV Puls.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

379 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...