reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„SpongeBob Kanciastoporty” w TV Puls

dodano: 2014-03-13 21:11 | aktualizacja: 2014-03-13 21:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

TV Puls „SpongeBob Kanciastoporty”, kultowa animacja produkcji Nickelodeon, od 17 marca 2014 roku będzie emitowana w TV Puls codziennie, od poniedziałku do piątku, o godzinie 18:30 w paśmie „Junior TV”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„SpongeBob Kanciastoporty” będzie emitowany tuż przed popularnymi „Pingwinami z Madagaskaru”. Tym samym pasmo „Junior TV” wydłuży się o pół godziny i w dni robocze będzie nadawane od godziny 18:30 do 20:00, a nie - tak jak dotychczas - od godziny 19:00 do 20:00. Animację z portfolio Nickelodeon bez zmian można oglądać na antenie TV Puls również od poniedziałku do piątku o godzinie 8:30.

SpongeBob to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery i chce być najlepszym kucharzem świata. W wolnych chwilach świetnie się bawi i zawsze pakuje się w tarapaty. „SpongeBob Kanciastoporty” jest emitowany w TV Puls w ramach współpracy strategicznej Telewizji Puls i Viacom International Media Networks (VIMN) (więcej tutaj).

„SpongeBob Kanciastoporty” - emisja od poniedziałku do piątku o 8:30, a także od poniedziałku do piątku (od 17 marca 2014 roku) o 18:30 w TV Puls.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...