reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: „Fakty TVN” z aplikacją mobilną

dodano: 2014-06-24 14:59 | aktualizacja: 2014-06-24 19:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

Fakty TVN Piotr Marciniak, Justyna Pochanke, Kamil Durczok, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz „Fakty TVN” mają już aplikację mobilną, którą można ściągnąć na tablety i smartfony. - Najważniejsze informacje z kraju i ze świata, które przygotowują nasi reporterzy, można będzie teraz zobaczyć również poza domem - w podróży i na urlopie - czytamy w komunikacie nadawcy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Zabierz nas na wakacje! Pobierz aplikację, dzięki której będziesz mógł oglądać „Fakty” w każdym miejscu i o dowolnej porze. Już teraz najważniejsze i najświeższe informacje z kraju i ze świata, które przygotowują nasi reporterzy, możesz zobaczyć na twoim tablecie lub telefonie. W aplikacji znajdziesz również materiały, które tworzymy specjalnie dla internautów, przeczytasz felietony prowadzących i reporterów, a także obejrzysz ciekawe rozmowy z „Faktów po Faktach”. Bądź bliżej „Faktów” i ludzi, którzy je tworzą - informuje nadawca.

Instalowanie aplikacji na iPhonie lub iPadzie:

Aplikację „Faktów TVN” na iPhone’a lub iPada możesz zainstalować́ bezpłatnie na dwa sposoby:

1) Korzystając z App Store w telefonie lub na tablecie

Uruchom na swoim telefonie lub tablecie (połączonym z internetem) aplikację App Store i wpisz w wyszukiwarce „Fakty”. Następnie kliknij „Instaluj” i zaloguj się - telefon lub tablet pobierze i zainstaluje aplikację.

2) Korzystając ze strony App Store i programu iTunes

Ten sposób wymaga uprzedniego zainstalowania programu iTunes na komputerze (pobierz program). Podłącz telefon do komputera i przejdź́ na stronę App Store z aplikacją „Faktów TVN”. Zostaniesz przeniesiony do oprogramowania iTunes (jeśli przeniesienie nie nastąpi automatycznie, kliknij przycisk „View in iTunes”). Następnie, już w programie kliknij na przycisk pod ikoną aplikacji i dalej postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji.

Piotr Marciniak, Justyna Pochanke, Kamil Durczok, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz, foto: TVN


Instalowanie aplikacji na urządzenia z systemem operacyjnym Android:

Aplikację „Faktów TVN” na urządzenia z systemem operacyjnym Android (zarówno smartfonach, jak i tabletach) możesz zainstalować́ bezpłatnie na dwa sposoby:

1) Korzystając z Google Play w telefonie lub na tablecie

Uruchom na swoim telefonie aplikację Google Play (dawny Android Market)  i wpisz w wyszukiwarce „Fakty TVN”. Następnie kliknij „Zainstaluj” - telefon lub tablet połączy się z siecią, pobierze i zainstaluje aplikację.

2) Korzystając z Google Play na stronie internetowej

Przejdź na stronę Google Play z aplikacją „Faktów TVN” (przejdź na stronę). Kliknij przycisk „Zainstaluj”, następnie zaloguj się na swoje konto w usłudze Google i wybierz urządzenie, na jakie ma być wysłana aplikacja. Po wysłaniu aplikacji, twój telefon odbierze ją po połączeniu z siecią.

Instalowanie aplikacji na urządzenia z systemem operacyjnym Windows Phone:

Aplikację „Faktów TVN” na urządzenia z systemem operacyjnym Windows Phone (zarówno smartfonach, jak i tabletach) możesz zainstalować́ bezpłatnie na dwa sposoby:

1) Korzystając z Windows Phone Store w telefonie lub na tablecie

Uruchom na swoim telefonie aplikację Windows Phone Store i wpisz w wyszukiwarce „Fakty TVN”. Następnie kliknij „Zainstaluj” - telefon lub tablet połączy się z siecią, pobierze i zainstaluje aplikację.

2) Korzystając z Windows Phone Store na stronie internetowej

Przejdź na stronę Windows Phone Store z aplikacją „Faktów TVN” (przejdź na stronę). Kliknij przycisk „Zainstaluj”, następnie zaloguj się na swoje konto i wybierz urządzenie, na jakie ma być wysłana aplikacja. Po wysłaniu aplikacji, twój telefon odbierze ją po połączeniu z siecią.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...