reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Komentowanie publikacji w aplikacji Wyborcza

dodano: 2022-07-30 06:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

„Gazeta Wyborcza” W drugiej połowie lipca 2022 roku ukazała się aktualizacja aplikacji Wyborcza (Agora), która umożliwia użytkownikom komentowanie publikacji przygotowanych przez zespół dziennika „Gazeta Wyborcza” i dyskutowanie z innymi internautami na temat bieżących wydarzeń. Funkcja jest dostępna dla subskrybentów wyborcza.pl. Nową wersję aplikacji można pobrać na urządzenia z systemami operacyjnymi Android i iOS w sklepach Google Play i AppStore.

„Gazeta Wyborcza”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Najnowsza aktualizacja aplikacji Wyborcza, dostępna od połowy lipca 2022 roku w sklepach Google Play i AppStore, pozwala użytkownikom na większe zaangażowanie i pozostawianie komentarzy pod artykułami. Jak czytamy w komunikacie, zespół „Wyborczej”, odpowiadając na powracające prośby prenumeratorów cyfrowych korzystających z aplikacji, wdrożył funkcję, dzięki której mogą oni odnosić się do redakcyjnych publikacji, a także wchodzić w dyskusję z innymi internautami. Komentarze widoczne są dla subskrybentów wyborcza.pl zarówno w aplikacji, jak i w serwisie. Użytkownicy bez wykupionej prenumeraty mogą je czytać tylko pod ogólnodostępnymi artykułami. Jednocześnie osoby korzystające z aplikacji, które wolą się skupić na treściach bez komentarzy, mogą wyłączyć tę opcję w ustawieniach swojego konta.

Zespół „Wyborczej” informuje użytkowników o zmianie w sklepach z aplikacjami, a także w samej aplikacji Wyborcza - dzięki nowemu mechanizmowi powiadomień o ważnych nowościach po aktualizacji i ponownym uruchomieniu aplikacji ukaże się w niej specjalny komunikat.

Aplikacja Wyborcza, która umożliwia korzystanie z treści „Wyborczej” na urządzeniach z systemami operacyjnymi Android i iOS, działa od 10 lat. Jej obecna wersja 4.0 została wydana na przełomie 2020 i 2021 roku.

Za rozwój i utrzymanie aplikacji mobilnej Wyborcza odpowiada dział rozwoju produktu oraz IT wyborcza.pl (więcej tutaj).
 
Możliwość komentowania publikacji w najnowszej wersji aplikacji Wyborcza, foto: Agora
Możliwość komentowania publikacji w najnowszej wersji aplikacji Wyborcza, foto: Agora
Możliwość komentowania publikacji w najnowszej wersji aplikacji Wyborcza, foto: Agora
Możliwość komentowania publikacji w najnowszej wersji aplikacji Wyborcza, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...