reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-25 - 2022-05-26

Do wygrania bilety na mecze MŚ siatkarzy

dodano: 2014-07-29 12:09 | aktualizacja: 2014-07-29 14:12
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat Plus Startuje siatkarski konkurs dla uczestników programu lojalnościowego Paszport Korzyści, którego organizatorami są m.in. Plus, Cyfrowy Polsat i PlusBank. Do wygrania jest 9.100 biletów na mecze Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014, które w tym roku po raz pierwszy odbędą się w naszym kraju. Akcja konkursowa „Kibicuj z Paszportem Korzyści” została podzielona na cztery rundy i potrwa od 29 lipca do 25 sierpnia br.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W konkursie udział wziąć mogą wyłącznie uczestnicy Programu Paszport Korzyści, czyli: stali klienci organizatorów: Plusa, Cyfrowego Polsatu i PlusBanku oraz ich bliscy, będący posiadaczami Karty Korzyści. Każdy, kto spełnia te warunki, dokona rejestracji w Programie i przypisze Kartę Korzyści do swojego konta, ma szansę zdobyć bilety na mecz siatkarskich Mistrzostw Świata. Zadaniem konkursowym będzie przesłanie zdjęcia przedstawiającego, jak uczestnik kibicuje drużynom siatkarskim. Im bardziej kreatywne będą pomysły uwiecznione na zdjęciach, tym większa szansa na wygranie biletów, uczestnictwo w wielkich sportowych emocjach i niezapomniane kibicowanie na trybunach.Konkurs „Kibicuj z Paszportem Korzyści” składa się z czterech rund:
  • I runda trwa od 29 lipca do 4 sierpnia 2014 r. - do wygrania bilety na mecz otwarcia Mistrzostw Świata na Stadionie Narodowym w Warszawie oraz na mecze pierwszej i drugiej fazy we Wrocławiu; ogłoszenie wyników: do 10 sierpnia 2014 r.
  • II runda trwa od 5 sierpnia do 11 sierpnia 2014 r. - do wygrania bilety na mecze drugiej fazy w Bydgoszczy, Łodzi, Katowicach i Wrocławiu; ogłoszenie wyników: do 17 sierpnia 2014 r.
  • III runda trwa od 12 do 18 sierpnia 2014 r. - do wygrania bilety na mecze drugiej i trzeciej fazy w Katowicach oraz drugiej fazy w Bydgoszczy, Łodzi i Wrocławiu; ogłoszenie wyników: do 24 sierpnia 2014 r.
  • IV runda trwa od 19 sierpnia do 25 sierpnia 2014 r. (bilety na mecze trzeciej fazy w Łodzi i Katowicach, mecz o V miejsce w Łodzi, mecze półfinałowe w Katowicach, mecz o III miejsce i  mecz finałowy w Katowicach); ogłoszenie wyników: do 31 sierpnia 2014 r.

Przesyłając formularz konkursowy, uczestnik konkursu ma za zadanie:
  • wysłać zdjęcie pokazujące, jak kibicuje drużynom siatkarskim,
  • potwierdzić numer telefonu kontaktowego,
  • zaakceptować regulamin konkursu,
  • złożyć oświadczenie o autorstwie zdjęcia i przysługiwaniu praw autorskich,
  • kliknąć przycisk „Wyślij zgłoszenie”.

O przyznaniu nagród, czyli biletów na mecze siatkarskich Mistrzostw Świata, decydować będzie komisja konkursowa, która dokona weryfikacji i oceny nadesłanych zdjęć. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie www.paszportkorzysci.pl, na której znaleźć można także szczegółowe informacje na temat konkursu „Kibicuj z Paszportem Korzyści!” oraz jego regulamin.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Siatkówka


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

279 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...