reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-01-27 - 2022-01-28

Kanały Polsat Volleyball także w UPC Polska

dodano: 2014-08-21 11:12 | aktualizacja: 2014-08-21 12:00
autor: Anita Kaźmierska | źródło: UPC/satkurier.pl

Polsat Volleyball 1 HD logo Sieć kablowa UPC Polska potwierdza, że zakończyła negocjacje z Polsatem i klienci UPC będą mieli możliwość obejrzenia nadchodzących Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Więcej szczegółów dotyczących oferty zostanie podane najwcześniej 25 sierpnia br.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Choć nadchodzące mistrzostwa świata w siatkówce obfitują w niespodzianki takie jak brak w polskiej reprezentacji jednego z jej liderów – Bartosza Kurka, UPC dla kibiców siatkówki mamy dobre wiadomości: UPC umożliwi oglądanie turnieju!  Dla tych, którzy nie mogą pojawić się na trybunach, przygotowaliśmy rewelacyjne rozwiązanie: do sprzedaży w Telewizji Cyfrowej UPC trafi cały pakiet dodatkowy, który będzie zawierał wszystkie spotkania siatkarskiego mundialu - czytamy w komunikacie UPC.

Mimo nieobecności Bartosza Kurka w składzie kadry, Polska jest wymieniana w gronie faworytów turnieju. Nasi kadrowicze, jako gospodarze, będą wspierani dopingiem polskich kibiców. To na pewno doda skrzydeł naszym orłom.

Przypomnijmy, iż prawa do pokazywania Mistrzostw Świata siatkarzy ma Telewizja Polsat (należąca do Cyfrowego Polsatu). Nadawca zdecydował, iż mundial pokaże na czterech nowych, dodatkowo płatnych, utworzonych specjalnie na mistrzostwa kanałach pod nazwą Polsat Volleyball (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Siatkówka


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...