reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Multimedia Polska: Kanały Polsat Volleyball już za 0 zł

dodano: 2014-08-22 14:42 | aktualizacja: 2014-08-22 15:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: Multimedia Polska

Polsat Volleyball 1 HD logo Spółka Multimedia Polska przygotowała trzy oferty transmisji Mistrzostw Świata w Siatkówce w systemie PPV. Abonament na cały turniej można mieć już od 0 zł. Klienci, którzy podpiszą umowę na 18 miesięcy na dostęp do pakietu Sport HD Extra, będą mogli oglądać zmagania siatkarzy za 0 zł. Abonenci, którzy już teraz korzystają z pakietu Sport HD Extra, będą mogli wykupić pakiet transmisji za 89 zł. Pozostali klienci zapłacą 99 zł. Cena pakietu Sport HD Extra wynosi 14,90 zł miesięcznie przy umowie na 18 miesięcy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sprzedaż usługi rusza od poniedziałku, 25 sierpnia br. Dostęp do transmisji można wykupić w dowolnej chwili bezpośrednio poprzez dekoder telewizji cyfrowej - kanał 10, Internet, telefoniczną infolinię i w Biurach Obsługi Klienta (BOK). Koszt dostępu zostanie dopisany do bieżącej faktury abonenckiej.

Z okazji turnieju mistrzowskiego Multimedia Polska przygotowały również niespodziankę dla swoich fanów. Na firmowym profilu na portalu społecznościowym Facebook będą rozdawały bilety na mecze. Więcej szczegółów dotyczących możliwości otrzymania biletów pojawi się w przyszłym tygodniu na profilu (przejdź na stronę).

Przypomnijmy, iż prawa do pokazywania Mistrzostw Świata siatkarzy ma Telewizja Polsat (należąca do Cyfrowego Polsatu). Nadawca zdecydował, iż mundial pokaże na pięciu nowych, dodatkowo płatnych, utworzonych specjalnie na mistrzostwa kanałach pod nazwą Polsat Volleyball (więcej tutaj, tutaj i tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...