reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Comedy Central HD wkrótce w Polsce

dodano: 2014-09-29 09:54 | aktualizacja: 2014-09-29 11:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viacom International Media Networks/TV Lider/satkurier.pl

Comedy Central HD Już wkrótce Viacom International Media Networks (VIMN) poszerzy swoją ofertę w Polsce o kanał Comedy Central w wysokiej rozdzielczości. - Tak wygląda dobry humor. Najlepsze seriale komediowe świata tylko w Comedy Central HD - głosi reklama nadawcy opublikowana w magazynie „TV Lider”. Dodajmy, iż spółka oferuje w naszym kraju już dwie stacje w wysokiej rozdzielczości - MTV Live HD i Nickelodeon HD, z czego drugi nadawany jest w języku polskim.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pod marką Comedy Central nadawca oferuje już dwa kanały na polskim rynku - Comedy Central (w standardowej rozdzielczości) i Comedy Central Family. Oba dostępne są w pakietach platform satelitarnych (Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV) oraz wybranych sieci kablowych i IPTV. Na razie nie są znane szczegóły związane ze startem Comedy Central HD - kiedy wystartuje i w ofertach jakich operatorów.

W portfolio Viacom International Media Networks znajdziemy obecnie takie polskojęzyczne stacje jak: MTV Polska, Viva Polska, VH1 Polska, Comedy Central, Comedy Central Family, Viacom Blink!, Nickelodeon, Nickelodeon HD i Nick Jr.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Optibox NGEN H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki OptiBox firmy AX...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...