reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kino Polska TV połączy się ze Stopklatką

dodano: 2024-04-26 13:00 | aktualizacja: 2024-04-26 13:15
autor: Jan Borejko | źródło: Kino Polska TV

Kino Polska TV Kino Polska TV zamierza połączyć się ze swoją spółką zależną - Stopklatką, w której posiada 100% udziałów. Uzasadnia to m.in. potrzebą uproszczenia struktury organizacyjnej Grupy Kapitałowej Kino Polska TV. Jednym z elementów procesu będzie uzyskanie zgody KRRiT na przeniesienie koncesji kanału Stopklatka.

Stopklatka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Kino Polska TV chce połączyć się ze Stopklatką

Zarząd Kino Polska TV S.A. poinformował, że 26 kwietnia br. podjął decyzje o zamiarze połączenia ze spółką zależną Stopklatka S.A., w której posiada obecnie 100% udziałów w kapitale zakładowym.

W opinii zarządu Kino Polska TV, podjęcie decyzji o połączeniu jest uzasadnione potrzebą uproszczenia struktury organizacyjnej Grupy Kapitałowej Kino Polska TV S.A. Połączenie spółek miałoby wzmocnić synergię działań w ramach Grupy, a także umożliwić optymalizację kosztów jej funkcjonowania, w szczególności pozwolić na obniżenie kosztów zarządzania, pracy, marketingu oraz wydatków na świadczenie usług.

Zarząd Kino Polska TV informuje jednocześnie, iż jednym z elementów procesu połączenia jest uzyskanie decyzji przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w sprawie wydania zgody na przejście uprawnień z koncesji na rozpowszechnianie kanału Stopklatka na Kino Polska TV w procesie połączenia.

Informacja o otrzymaniu powyższej decyzji, jak również dalsze kroki, podejmowane w procesie połączenia (w tym podpisanie planu połączenia), będą podawane do informacji publicznej w kolejnych raportach bieżących spółki.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

269 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...