reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CANAL+ ma być ogólnotematyczną stacją premium

dodano: 2014-10-11 14:09 | aktualizacja: 2014-10-11 20:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: Gazeta Wyborcza

Canal+ Julien Verley, prezes platformy nc+, której operatorem jest spółka ITI Neovision, w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” zapowiedział, iż wkrótce główna stacja CANAL+ (jej nadawcą jest ITI Neovision), dostępna w ofercie nc+, Orange TV oraz wybranych operatorów kablowych i IPTV, przekształci się w ogólnotematyczny kanał premium. Czy to oznacza, iż stacja w zakresie oferty programowej upodobni się do kanałów tzw. wielkiej czwórki (TVN, Polsat, TVP1, TVP2) a na antenie stacji zobaczymy m.in. programy informacyjne?Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Niekoniecznie zaczniemy od newsów, ale w najbliższych dwóch latach przeprowadzimy rewolucję głównej anteny CANAL+. Założenie jest takie, aby zaoferować szerszy wybór programów, jednak w jakości premium. Celem stacji jest wyznaczać trendy i lepiej spełniać potrzeby widzów, przy czym skupimy się w dużym stopniu na programach ogólnotematycznych. Oznacza to, że tak jak dotychczas będziemy prezentowali najwyższej jakości filmy i seriale, ale również programy rozrywkowe, filmy dokumentalne, czy też wywiady i dyskusje. U nas ma to być na dużo wyższym poziomie, zarówno technicznym, jak i jakościowym, niż w przypadku pozostałych stacji, a co najważniejsze - bez reklam. Do tego jeszcze na CANAL+ dojdzie oczywiście sport w najlepszym wydaniu - powiedział „Gazecie Wyborczej” Julien Verley.

Dodał też, iż spółka wciąż negocjuje przedłużenie praw do polskiej ekstraklasy piłkarskiej.

ITI Neovision jest operatorem platformy nc+ i nadawcą w Polsce kanałów telewizyjnych, takich jak: CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Film 2, CANAL+ Family, CANAL+ Family 2, CANAL+ Sport, nSport+, Ale Kino+, Planete+, Kuchnia+, Domo+, MiniMini+, teleTOON+ i Strefa Abonenta. Spółka posiada też koncesje na stacje Sport 2, Sport 3 i Liga+, które do dziś nie zostały jeszcze uruchomione. Właścicielami ITI Neovision są francuska Grupa CANAL+ (51 proc. udziałów), polski TVN (32 proc.) i amerykański Liberty Global (17 proc.), który jest także właścicielem sieci kablowej UPC Polska.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 290 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 3m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 3.0m (HDMI v.1.4) - działa...

249 zł Więcej...
reklama