reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Smart HD+: nowa promocja już na wszystkich kartach

dodano: 2014-11-20 02:21 | aktualizacja: 2014-11-20 12:32
autor: Jacek Grzeszczak/Janusz Sulisz | źródło: SatKurier.pl, Inf. własna

Smart HD+ 19 listopada br. w godzinach nocnych rozwiązano problemy z dostępem do nowej promocji dla klientów prepaid nc+ na niektórych kartach Smart HD+. 12 listopada (działało już 8.11) uruchomiono promocję dla klientów usług prepaid nc+, która polega na bezpłatnym dostępie do 12 kanałów, w tym 11 w HD. Redakcja satkurier.pl informowała o tym tutaj i tutaj, już za pierwszym razem zwracając uwagę, że nie wszystkie nowe kanały są dostępne na niektórych kartach. Według najnowszych informacji, jakie uzyskała redakcja satkurier.pl, promocja zostanie przedłużona o czas, w którym występowała awaria.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wśród nowości w ofercie znalazło się:
- 11 kanałów HD: Discovery Channel HD, AXN HD, Romance TV HD, TVP Sport HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Ale Kino+ HD, Domo+ HD, Planete+ HD, Kuchnia+ HD, teleTOON+ HD 
- i 1 kanał SD - Travel Channel (SD).

Kanały będą dostępne bezpłatnie dla osób korzystających przynajmniej z najniższego pakietu na doładowanie dla klientów Telewizji na Kartę HD, n na kartę oraz Smart HD+ do dnia 31 marca 2015.

Trudności pojawiły się w przypadku osób korzystających z oferty Smart HD+. Wszystkie kanały były od początku dostępne na nowych "czarnych" kartach oraz na nielicznych "niebieskich". Większość osób z niebieskimi kartami miała dostęp wyłącznie do dwóch kanałów z całej promocyjnej oferty - TVP Sport HD i Travel Channel.

Wszyscy klienci Smart HD+ spełniający regulaminowe warunki promocji powinni już mieć dostęp do kompletu stacji, w przypadku braku wystarczy poczekać na uprawnienia na kanale TVP1 HD.

Oficjalne stanowisko nc+ dla portalu satkurier.pl:

- Trudności z dostępem wynikały z błędu natury technicznej. Najmocniej przepraszamy za występujące utrudnienia, nasz dział techniczny już usunął ten błąd. Chcemy też poinformować, że promocja, w której klienci ofert na kartę otrzymali bezpłatny dostęp do 12 kanałów, zostanie przedłużona o czas, w którym występowała awaria.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

519 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...