reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Zmiany w Smart HD+, N na kartę i TNK HD, więcej kanałów?

dodano: 2014-11-08 21:51 | aktualizacja: 2014-11-08 22:18
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: SatKurier.pl, Inf. własna

n na kartę Operator usług Smart HD+, N na kartę i Telewizji na Kartę HD wprowadził modyfikacje na liście kanałów i w ofertach. Aktualnie brak szczegółów, czy jest to jedynie promocja lub błąd w uprawnieniach, czy też zmiana na stałe, ale zmiany są dość znaczące i wyraźnie zwiększają atrakcyjność ofert.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W przypadku N na kartę i Telewizji na Kartę HD osoby korzystające z oferty pakietu Domowy HD mają teraz dostęp także do kanałów: Eurosport HD (do tej pory w Premium HD), Eurosport 2 HD, Travel Channel i Romance TV HD (także z Premium HD). Dodatkowo na listę kanałów w dekoderach wciągnięto TVP ABC i TVP Sport HD, które także działają, ale do tej pory brakowało ich na listach (były dostępne z modułów CAM na sprzęcie niezależnym). Na liście zjawił się AXN HD, ale do niego nie ma uprawnień.

W przypadku Smart HD+ sprawa jest nieco bardziej skomplikowana - wszyscy zyskali dostęp do TVP Sport HD i Travel Channel, natomiast grupa abonentów (najprawdopodobniej dotyczy to osób z nowymi czarnymi kartami z logo nc+) może także oglądać obecnie Discovery HD, AXN HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD i Romance TV HD. Sprawa jest niejednoznaczna, gdyż poszczególny użytkownicy informują o różnych kanałach działających z kart, stałym elementem są tylko TVP Sport HD i Travel Channel.

Pojawiają się sugestie, że być może operator będzie zmierzać w kierunku ujednolicenia ofert pre-paid i zbliżenia ich do udostępnionej niedawno nc+ na kartę (więcej informacji).

Gdy redakcja uzyska komentarz operatora, zostanie on opublikowany.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...