reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TBN Polska z nowym logo. Start w listopadzie

dodano: 2015-03-10 12:49 | aktualizacja: 2015-04-16 17:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska/satkurier.pl

TBN Polska Trinity Broadcasting Network  od lutego 2015 roku Nadawca szykującego się do startu kanału TBN Polska zaprezentował ostatnio nowe logo tej stacji. Ponadto na profilu kanału na portalu społecznościowym Facebook potwierdzono wcześniejsze zapowiedzi, iż TBN Polska rozpocznie nadawanie w listopadzie br. Stacja ma mieć charakter familijny i nie będzie emitować reklam. Przypomnijmy, iż pierwsze informacje o TBN Polska pojawiły się pod koniec ubiegłego roku (więcej tutaj). Właścicielem TBN Polska jest Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska z GdańskaProsimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Czym jest telewizja familijna? Telewizja familijna kojarzy nam się z Siódmym niebem, które można było oglądać w niedzielne poranki. Dla niektórych to z kolei Kevin sam w domu, którego każdy z nas oglądał w wigilijny wieczór. Jednak telewizja familijna to coś więcej. Jest to nie tylko czas wspólnie spędzony z rodziną, ale także spokój i radość domowego ciepła. Telewizja familijna przedstawia nam zwykle programy edukujące nas, wzbogacające życiowe wartości, a także niezliczoną ilość śmiechu i dobrej zabawy. Telewizja TBN Polska jest pierwszą telewizją familijną, którą będzie można oglądać w Polsce. Nie będzie zawierała reklam, w związku z czym będzie można cieszyć się nieprzerwaną treścią. Każdy znajdzie coś dla siebie, od programów edukacyjnych, przez bajki dla dzieci i listy muzyczne, aż do różnego rodzaju reportaży i filmów - informuje nadawca.

Dotychczasowa wersja logo TBN Polska, foto: archiwum

TBN Polska ma mieć charakter familijny, foto: Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska

Oferta TBN Polska, foto: Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska

TBN Polska jest częścią Trinity Broadcasting Family of Networks, foto: Fundacja Trinity Broadcasting Network Polska


Kanał TBN Polska jest częścią Trinity Broadcasting Network (TBN). To międzynarodowa i największa na świecie sieć telewizji chrześcijańskiej. Siedzibą TBN jest miasto Costa Mesa (California) w USA. TBN emituje programy środowisk protestanckich, katolickich, międzywyznaniowych, mesjanistycznych, organizacji pozarządowych, twórców niezależnych. TBN jest również właścicielem kanałów: The Church Channel, Smile of a Child TV, TBN Enlace i Juce TV. Założycielem TBN był Paul Crouch (zmarł w 2013 roku). Sieć TBN w 2013 celebrowała 40. rocznicę powstania. TBN dziś to 29 kanałów telewizyjnych, które tworzą sieć Trinity Broadcasting Family of Networks.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...