reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Twój Puls” - nowy, codzienny program w TV Puls

dodano: 2015-03-18 15:01 | aktualizacja: 2015-03-18 15:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

TV Puls - Niezwykli goście, emocjonujące tematy, najciekawsze opinie - wszystko to w doskonałej atmosferze studia Telewizji Puls - zapowiada nadawca. We wtorek, 7 kwietnia br., TV Puls rozpocznie emisję nowego programu codziennego „Twój Puls”, który poprowadzą Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska. Jak zapewnia nadawca, będzie to pierwsza tego typu produkcja w Polsce. „Twój Puls” będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 10:50.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapewnia nadawca, „Twój Puls” to program rozrywkowy dla wszystkich widzów, którzy pragną spędzić miło czas i w pozytywnej atmosferze poznać odpowiedzi na najważniejsze pytania, związane z codziennym życiem każdego z nas. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek oraz Katarzyna Trzaskalska - stworzą doskonały klimat, sprzyjający swobodnej wymianie interesujących opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zaproszą do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi porozmawiają na tematy bliskie Polakom.

Katarzyna Cichopek, foto: Miśko Collective Daniel Miśko


Program „Twój Puls” będzie składał się z trzech bloków tematycznych. W pierwszym z nich prowadzące poruszą z gośćmi kwestie związane z prowadzeniem domu. Widzowie mogą się spodziewać wielu praktycznych porad. Dowiedzą się m.in. jak w efektywny sposób zorganizować prace i obowiązki domowe oraz ugotować łatwe ale bardzo smaczne potrawy. Druga część programu będzie dotyczyła tematyki zdrowia, mody i urody. Widzowie poznają sekrety atrakcyjnego wyglądu, a lekarze odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania związane ze zdrowiem. W trzecim z bloków - „Nasze sprawy” - poruszane będą budzące sporo emocji, bieżące tematy, które są bliskie wszystkim Polakom. Zaproszeni do studia goście przedstawią swój punkt widzenia i skomentują wydarzenia, mające miejsce w otaczającej nas rzeczywistości. Nie zabraknie rozmów dotyczących trudnych i kontrowersyjnych kwestii, ani tematów tabu.

Katarzyna Trzaskalska foto: Rafał Latoszek


Program na zlecenie Telewizji Puls wyprodukuje firma Starry Televizor.

„Twój Puls” - emisja od poniedziałku do piątku (od 7 kwietnia 2015 roku) o 10:50 w TV Puls (TV Puls HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...